Hot Gym Apk Mod Hileli Full İndir

v 1.2.0

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 1.2.0

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Hot Gym MOD APK (Sınırsız Su) ile spor salonunuzu kolayca genişletebilir ve büyütebilirsiniz. MOD sürümünü bu makalenin altındaki bağlantıdan indirin.

Sıcak Spor Salonu hakkında bilgi verin

Hot Gym, Nutaku tarafından yayınlanan bir spor salonu simülasyon oyunudur. Bunu yayıncının ana sayfasında, Google Play’de veya web sitemizde bulabilirsiniz.

Genel olarak, Hot Gym, spor salonu temalı boş bir oyundur. Bir spor salonu zincirinin patronu ve şehirde ünlü bir vücut geliştirmeci olma fırsatınız var. Çok çalışarak ve sizin için çalışması için güzel kızları işe alarak işinizi büyütün.

Oynanış

Bir PT olarak, kızların mükemmel şekilde dengeli bir vücuda sahip olmalarına yardımcı olmaktan ve eğitmekten sorumlusunuz. Bu, fazla yağı yakmak için yapılan bir egzersizle yapılır. Yakında istedikleri vücuda sahip olacaklar.

Spor salonları zincirinin patronu olarak, daha fazla para kazanmak için spor salonunuzu büyütmeniz gerekir. Oyunda gerçekleştirmeniz için bir görev sistemi vardır. Oyun Gymer’den etkili puanlar (Su) toplamanızı, ardından ekipmanı yükseltmenizi, hediye çantalarını açmanızı veya protein satın almanızı gerektirdiğinden, gerçekten o kadar da zor değiller. Ödüller Hot Gym’in premium para birimi olan mor elmaslardır. Dahası, daha fazla görevi tamamladıkça spor salonunda yeni alanların kilidini açabilirsiniz. Bu, yeni, daha zengin müşterileriniz olacağı anlamına gelir.

HOT GYM boş bir oyundur, bu nedenle kontroller oldukça basit ve biraz monotondur. Oyun boyunca, etkili puanlar toplamak için Gymer’a dokunmanız ve kaydırmanız yeterlidir.

Yükselt

Ekipman, spor salonunun önemli bir parçasıdır. Ekipman yeterince iyiyse, Gymer daha etkili bir şekilde antrenman yapar ve size daha fazla puan verir. Ve bunun için onları yükseltmeniz gerekiyor.

Örneğin, Olivia’nın Koşu Bandı, seviye 1 yalnızca% 1 bonus ekler. Bu arada, 5. seviye% 12.000 verir. Büyüme çok belirgindir ve ayrıca ekipmanınızı yükseltmenin ne kadar faydalı olduğunu görüyorsunuz.

Ayrıca, Gymer de yükseltilebilir. Daha yüksek bir seviyedeyken, daha hızlı bir eğitim oranına sahipler. Sonuç olarak, bekleme süresi azalır, böylece her işlemden daha hızlı para toplayabilirsiniz.

Grafikler

Hot Gym, güzel bayan Gymer’in katılımıyla oldukça gerçekçi bir spor salonunu simüle ediyor. Destek ekipmanı ile sıkı çalıştıkları sırada oldukça canlı bir şekilde tasvir edilirler. Ancak, hareketler fazla değildir ve tekrarlama eğilimindedirler.

Hot Gym ayrıca koşu bantlarından ağırlık traktörlerinden Yoga yardımcılarına, halterlere kadar pek çok ekipmana sahip… Karakterler pratik yaparken oldukça pratik bir şekilde çalışıyorlar.

Daha etkili puanlar kazanın

Etkili noktalar, HOT GYM’de en popüler para birimidir. Gymer’den alabilirsin. Eğitim aldıklarında, sürekli olarak etkili noktalar oluşturulur. Toplamak için dokunmanız veya üzerlerini kaydırmanız yeterlidir. Belirli bir verimlilik noktasına ulaştığınızda, spor salonunda yeni antrenman alanlarının / ekipmanlarının kilidini açabilirsiniz. Ve bunun sayesinde daha da fazla para kazanabilirsiniz. Bu, boş oyunların özelliğidir.

Spor salonundaki bazı pozisyonlarda kızlar çok çalışırlar ve daha iyi bir vücut için egzersiz yapma ihtiyacı duyarlar. Yanlarında bir kalp simgesi olacak. Tıklayın, ardından daha sıkı çalışmasına izin vermek için hızlı bir tıklama ile güçlendirin. Bu işlem, normalden binlerce kez daha fazla, çok sayıda verimlilik puanı sağlar. Ama sadece 5-10 saniye içinde kısa bir süre oldu. Arttırmak için daha fazla zaman istiyorsanız, elmas ödemeniz veya reklam izlemeniz gerekir.

Ek olarak, Hot Gym ayrıca bir dizi başka otomatik güçlendirmeye sahiptir. Protein ve Zaman Geri Sarımı. Protein için Gymer’in daha çok çalışmasını sağlayabilirsiniz. Zamanı Geri Alma’ya gelince, sabit bir zaman çizelgesi ile geçmişteki toplam gelire eşit bir miktar alacaksınız. Elbette, yükselttiğinizde veya daha fazla satın aldığınızda zaman daha uzun olabilir.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın