House Flipper: Home Design, Renovation Games v1.02 (Mod Apk) Hileli Full İndir

House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları

House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları v1.02 (Mod Apk) Hiç kendi yenileme şirketinizi yönetmeyi hayal ettiniz mi? Şimdi, PC hit mobil sürümü – House Flipper simülasyon oyunu – mobil cihazınızda nerede olursanız olun bunu yapabilirsiniz. House Flipper, piyasadaki en iyi ücretsiz tek kişilik makyaj ekibi. Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve kendi işinizi kurun. Siparişleri yerine getirin, yenileyin, evleri dekore edin ve daha sonra kârla satın! Aletleriniz için yeni görünümler edinin.

House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları özellikleri:

✔️ Harika, gerçekçi 3D grafikler
✔️ Pürüzsüz sezgisel ve bağımlılık yapan oyun (60 FPS oyun)
✔️ Farklı ilginç görevler
✔️ Evler ve iç dekorasyon 🏠 satın almak, yenilemek ve satmak
✔️ Seviye yükseltme ve yükseltme araçları
✔️ 500’den fazla sevimli dekorasyon ve mobilya (yatak, komodin, gece masası, sandalye, sehpa, TV dolabı, komodin, koltuk, kanepe ve kilidi açılacak daha pek çok öğe)

Ve bunların hepsi sizi en sevilen simülasyon saygısız oyununun mobil uyarlamasında bekliyor: House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları! Düzelt ve Çevir. En ünlü ev paleti ve ev tasarımcısı olun.

KOMPLE SİPARİŞLER

House Flipper simülatöründe – tadilat dünyası – harika bir macera sizi bekliyor! Kendinizi gerçek bir ev paleti gibi hissettirecek ilginç siparişler verin. Eleanor Moore ve onun sanatsal olarak yetenekli hayvanları (aktivitelerini temizlik ile takip edecek) gibi renkli karakterlerle tanışın. Sanat uzmanlarının müzesi Giuseppe Clavier’i yenileyin ve işgalci sakinlerin yıkık evlerini yenilemelerine yardımcı olun. House Flipper size karakteristik öğelerle donatılmış çeşitli yerler sunar.

DEKORAT İÇ MEKANLAR

Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve mevcut öğeleri ve çok çeşitli boyaları kullanarak iç mekanları kendi fikirlerinize göre düzenleyin. Oyunda bulunan öğelerin çoğunun, oyunda ilerledikçe kilidini açacağınız birkaç ila bir düzineden fazla çeşidi vardır. Sadece amaçlarını değil, arkasındaki hikayeyi de öğrenin (arka plan). Bir kedinin haiku yazısıyla ne alakası var? Babil işgalciler neden oradan hatıra satın alıyor? Oyunda bulunan 500’den fazla öğenin açıklamalarında daha garip soruların yanıtlarını bulacaksınız. Bütün bunlar gerçekçi 3D grafiklerde!

DENEYİM KAZANMAK

House Flipper: Home Design, Renovation Games’te ilerledikçe, araçlarınızın seviyesini yükseltir ve geliştirirsiniz. Görevleri (görevleri) daha hızlı tamamlamak için sonraki seviyelere ilerleyin. Sertleştirilmiş şirin deriden eldivenler varken neden ellerinizi incitesiniz? Kilidi açılmış eşyaları kullanarak ofisinizin iç mekanını kendi tasarımınıza göre düzenleyebilirsiniz. Şık olabilir, ama aynı zamanda… Odanın ortasında bir kedi ağacı mı? Neden olmasın? Sonuçta bu senin fikrin! Simülasyon, ev tadilatı ve ev tasarımı oyunları oynamayı seviyorsanız, House Flipper’a aşık olacaksınız.

🏡 SATIN AL, YENİLEME, DEKORASYON, SAT

Yeni eşyaların kilidini açabilir, her zaman güzel olmasa da çeşitli evler satın alabilirsin. Yeni evinizi yenileyin ve ofisinize dönüştürün veya bir emlakçıda uygun bir satış fiyatı için pazarlık yapın. M5’te Çöp Kutusunu temizlemeniz veya Kızıl Köşe’yi cilalamanız fark etmez. Her biri, ev çevirme endüstrisinde kendi kariyerinizi geliştirme yolunda sığınağınız veya ek bir kar kaynağı olabilir.
House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları
House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları

MOD:
Mağazadaki tüm öğeler açıktır;
Para ve madeni paralar harcama ile artar;
Gerçek para karşılığında ücretsiz oyun parası satın alma:
İlgilendiğiniz ürünü seçin;
Satın al düğmesine tıklayın (fiyatın üzerine yazılmalı, değilse, oyunu İnternet ile başlatın ve orada değilse Google hesabınızdaki telefon ayarlarınıza gidin);
Ödeme hatası olan pencere göründükten sonra (yazılmalıdır Uygulamanın bu sürümü ödeme sistemi ile çalışmayı desteklemiyor) kapatın;
Ürün başarıyla satın alındı.

İNDİR:

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin