İnternet Cafe Simulator v 1.4 – İnternet kafecilik Oyunu – APK FULL İndir

Internet Cafe Simulator gönderenInternet Cafe Simulator Ekran Görüntüsü 1

İnternet Cafe Simulator v 1.4 – İnternet kafecilik Oyunu, amacınız dünyanın en iyi internet kafesini kurmak!

İnternet Cafe simülatörü bir internet cafe iş simülasyon oyunu. Oyun içinde kapsamlı bir işyeri kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok etkinlik ve insan var. Dairenizin ve mağazanızın kirasını ödemelisiniz. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz.
Daha iyi ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı işler de yapabilirsiniz. Ama dikkatli olun, fiyatı çok ağır olabilir.
İnternet kafenizi oyunda bilgisayarda birçok uygulama ile geliştirebilirsiniz. Hatta yasadışı işlerle size yüksek bir puan vermek için insanları kiralayabilirsiniz.
Yeni alanlar kiralayarak internet kafenizi genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. Doğru yatırımlarla internet cafenizi büyütebilirsiniz.
Popüler oyunlar satın alarak internet kafenize gelen insanların olasılığını artırabilirsiniz.ne kadar çok oyun o kadar çok insanın internet kafenize gelmesini sağlayabilirsiniz. ne kadar çok insan internet kafenize gelirse o kadar çok para kazanırsınız ve internet kafenizi geliştirmek için oyun içindeki paraya ihtiyacınız vardır.
Dikkatlı olun paranız her an bitebilri ve iflas edebilirsiniz

İnternet kafe kurma oyunu,İnternet kafesi kurma oyunu olarakda geçen bir internet kafe simulasyonu oyunudur. altakı butondan oyunu indirebilirsiniz.

Yazar: admin