Jewels of Rome: Match gems to restore the city 1.13.1301 Apk Mod Full İndir

Roma mücevherleri: kenti restore etmek taşlar maç 1.13.1301 Apk Mod son bir Bulmaca Android oyunudur

Son sürümü indir Roma’nın Mücevherleri: Şehrin geri yüklenmesi için mücevherleri eşleştir Apk Mod İçin Android doğrudan bağlantılı

Jewels of Rome: Şehri geri yüklemek için Maç taşlar Android cihazlarınıza bir zevk yükleyebilirsiniz G5 Eğlence tarafından yapılan bir Bulmaca android oyunudur!

Jewels of Rome ™ ‘da Antik Roma’ya geri yolculuk edin! Roma İmparatorluğu’nun uzak ama güzel bir köşesindeki zorlu bir yerleşim, eski ihtişamına kavuşturulması için yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Yüzlerce maç-3 seviyesi oynayın, karizmatik karakterlerle tanışın, şüpheli hikayeyi takip edin ve bu sıkı sıkıya bağlı köyü genişleyen bir Roma şehrine inşa edin!

Bu oyun, kıvrımlar ve dönüşler, Akdeniz kültürü ve Antik Roma’nın atmosferik ve canlı bir ortamıyla dolu bir hikayeyle birbirine bağlı, şehir binası ve maç-3’ün eşsiz ve destansı bir kombinasyonudur. Roma İmparatorluğu’nun uzak bir köşesinde sorunlu bir yerleşimin valisi olarak adlandırıldınız. Kararlı sakinlerin, düzenleyen selefiniz Cassius tarafından felaketle ihanet ettikten sonra topluluklarını canlandırmasına yardımcı olun. Efsanelere layık etkileyici bir yerleşimi yeniden inşa edin, Cassius’un kötü işlemelerini engelleyin ve servetin vatandaşlarınızı bir kez daha desteklemesini sağlayın!

Bu oyunu oynamak tamamen ücretsiz olsa da, oyun içinden uygulama içi satın alımlar yoluyla isteğe bağlı bonusların kilidini açma olanağına sahipsiniz. Uygulama içi satın alımları cihaz ayarlarından devre dışı bırakabilirsin.

OYNA benzersiz bir maç-3 ve şehir kurma kombinasyonu ile tek bir oyunda!
GİT Roma tarihi, fantazisi ve efsaneleriyle maceraya atılmak
BULUŞUYOR köylüler, soylular, esnaflar, tanrılar ve ölümlüler zafere giden yolda
USTA yüzlerce benzersiz maç-3 seviyesi
kullanmak inanılmaz güçlendiriciler ve güç kombinasyonları
KİLİDİNİ AÇ yeniden inşa etmek ve yükseltmek için şehirdeki çeşitli güzel binalar ve görülecek yerler
TAKİP ET yenilikçi yerleşik sosyal ağ ile arkadaşlarınızın ilerlemesini takip et

Roma'nın Mücevherleri: Şehrin geri yüklenmesi için mücevherleri eşleştir Apk Mod

Roma’nın Mücevherleri: Şehrin geri yüklenmesi için mücevherleri eşleştir Apk Mod

Roma'nın Mücevherleri: Şehrin geri yüklenmesi için mücevherleri eşleştir Apk Mod

Roma’nın Mücevherleri: Şehrin geri yüklenmesi için mücevherleri eşleştir Apk Mod

Mod bilgisi:

Para Modu

Ne var ne yok:

KUKLA TİYATROSUNUN YERİ – Paskalya kukla gösterisinden hemen önce, vandallar Marius tiyatrosunu yok etti ve yıldız – tavşan Flaccus – kaçtı. Onu bulabilir misin?
DOĞU OLAYI – 66 görev ve 10 koleksiyonun tadını çıkarın. Bir Kukla Ustası Sandığı ve Paskalya Sandığı kazanın.
KUYUMCULUK MAĞAZASI – Sosyal olmayan kuyumcu Hilar, Cassius’un eser konumu hakkındaki sırrı ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir.
DAHA FAZLA ÖDÜLLER – Ödüller almak için 96 görevi ve 150 seviyeyi ele al ve günlük hediyeleri ve günlük sepetleri haritada topla!

Yazar: admin