Journey Of Abyss 0.16.3 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Abyss Of Journey Ohayoo tarafından yapılan android cihazlara bir zevk yükleyebilirsiniz bir Kart android oyunudur!

Journey of Abyss, etkileyici hikaye anlatımını Roguelike güverte yapım mekaniği ile birleştiren bir macera oyunudur.
Saf bir güverte inşa etme deneyimini sürdürmeyi umuyoruz: RPG tarzı yükseltmeler ve ekipman yükseltmesi yok. Her oyun için benzersiz bir deste oluşturun ve güçlü düşmanları yenin.
Oyuncuların eğlenmesi için dört oyun modu mevcuttur:
Hikaye Modu – Burada, tuhaf bir yolculuktaki ana karakteri takip ederek, bu dünyanın gizli gerçeklerini çözmek için savaşarak dünyayı deneyimleyebilirsiniz.
Abyssal Mode – Bu oyun modunda, rastgele oluşturulmuş seviyeler ve canavar karşılaşmalarıyla savaşabilirsiniz. Gerçek bir meydan okuma için birden fazla zorluk arasından seçim yapın.
Haftalık Zorluklar – Her Pazartesi format değişir ve oyuncuların üstesinden gelmeleri için eşsiz bir zorluk oluşturur. Başarılı tamamlamalar için puan kazanın. Hafta sonunda en yüksek skoru alan oyunculara ödül verilecek.
Ruhlar Kulesi – Saf bir PvP oyun alanı. Yetenek ağacınıza veya herhangi bir dış meraklıya erişemezsiniz, sadece siz ve rekabeti yenmek için tasarlanmış bir güverte. Kendinize meydan okuyun ve geliştirin.
Zorlu roguelike güverte üreticilerinden hoşlanıyorsanız ve kendilerine “kart oyunları” diyen RPG’lerden bıktıysanız, Journey of Abyss’den keyif almanızı umuyoruz.

Abyss Apk + OBB Verilerinin Yolculuğu

Abyss Apk 

Abyss Apk + OBB Verilerinin Yolculuğu

Abyss Apk 

Özellikler:

Kararlılık, hata ve performans düzeltmeleri.

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin