Kelime Gezmece v 2.0 Android APK FULL İndir

Kelime Gezmece gönderenKelime Gezmece Ekran Görüntüsü 1Kelime Gezmece Ekran Görüntüsü 2

Kelime Gezmece, android için kelime – sözcük bulmaca ve yeni kelime türetmece oyunu oyundaki amacınız çapraz bulmacaları üstten altta yada sağdan sola olabilecek şekilde çözmek bunları sözcüğü bir türlü bulamıyorsanız ipucu na tıklayın size ipucu vericektir bu şekilde en zorlu bulmacaları bile rahatlıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. 100’den fazla eşsiz bulmacalar zorluk seviyesi kolaydan zora kadar uzanan bölümleri hepsini tamamlamaya çalışın! bulmaca becerilerinizi geliştirin. oyuna hergün girip günlük bonus ödüllerinide kaçırmayın hergün girip ödüller kazanabilirsiniz.

Her yerde offline olarak oynabileceğiniz oyunu ister yolda,ister metrobüste heryerde oynayıp keyifli bir zaman geçirebilirsiniz hemde beyin jimnastiği yapmış olursunuz bulmaca çözerek! her bulmaca çeşitli dünyanın eşşsiz yerlerinden arkaplan manzaralarıyla birlikte sözcük bulma oyunu.basit ve oynanması kolay olan bir oyundur tek yapmanız gereken doğru harfleri veya cümleyi bulup boş alana eklemek doğru cümleleri bulduğunuzda oyun size ödüller verecektir.

Yöresel müzikler eşliğinde bulmaca çözün! Hem çocuklar hem de yetişkinler için kelime dağarcığını geliştirebilirsiniz. bunu çocuğunuza oynatıp onun kelimeleri ne kadar hızlı bulduğunu görebilirsiniz. 

Yazar: admin