Kitchen Station Chef : Cooking Restaurant Tycoon v9.5 (Mod Apk) Hileli Full İndir

Mutfak İstasyonu Şefi: Cooking Restaurant Tycoon

Kitchen Station Chef: Cooking Restaurant Tycoon v9.5 (Mod Apk) Kitchen Station Chef: Cooking Restaurant Tycoon’a hoş geldiniz, müşterileri en lezzetli yemeklerle memnun etmek için yemek oyununda hızlı hizmet sunarak çılgın yemek yapan restoran şefi olarak oynamaya başladığınız ÜCRETSİZ bir pişirme oyunudur. Kitchen Station Chef: Restaurant Tycoon, dünyanın her yerinden lezzetli yemekler ve tatlılar pişirmeniz gereken bağımlılık yaratan bir zaman yönetimi pişirme oyunudur! Dünyayı dolaşın ve mutfağın etrafında dolaşın, Donut, Hamburger, sosis, Pizza, Sandviç, Kek, Barbekü, Patates Kızartması gibi çok sayıda lezzetli yemek pişirmek için çeşitli malzemeler kullanın. popülerlik kazanmak ve büyük bahşişler kazanmak için kaliteli yemek ve hız ile.

Kitchen Station Chef oyununda, sınırsız oyun sunan bu bağımlılık yaratan zaman yönetimi restoran oyununda tonlarca lezzetli mutfak pişirin ve en iyi şef olun. Mutfak şefinizin çılgınlığını yepyeni bir seviyeye taşıyın, mutfakta lezzetli yemekler pişirin, bu yüzden mutfağın komutasını alın ve çılgın şefin becerilerini gösterin ve aç müşterilerinizin iştahını yerine getirin ve onları mutlu edin. Mobil restoranın çılgın kaderini elinize alın, sıcak yemekler pişirip servis ederek akşam yemeğinizi mutlu edin. Müşterinizin tercihine göre doğru malzemeleri seçin, aksi takdirde pişmiş yiyecekleri çöpe atmanız gerekecek. Büyük ipuçları kazanmanıza yardımcı olacak en iyi pişirme stratejisini yapın, ayrıca heyecan verici yiyecek ve mutfak aletlerinin kilidini açabilirsiniz. Mutfağınızı yükseltin ve çok daha çeşitli yemekler üretin, bu şekilde restoran zincirinizi genişletebilir ve minimum sürede daha fazla müşteriye hizmet verebilirsiniz.

Kitchen Station Chef – Cooking Restaurant Tycoon Özellikleri:
* Mutlu ve memnun dinleyicilerden para alın.
* Yemek siparişlerini hazırlamak için zamana karşı yarışın.
* Yeni tariflerin kilidini açın ve yemek menünüzü büyütün.
* Eğlence dolu, benzersiz, zorlu ve heyecan verici seviyeler.
* Basit TAP kullanarak yemek pişirin, ızgara yapın ve servis yapın.
* Cihazlarınızı yükseltmek için kazandığınız parayı harcayın.
* Birden fazla ocakta pişirin ve çeşitli yemekler servis edin.
* Yemek pişirme oyununda Aç Müşterilerin siparişlerini yerine getirin.
* Yemek siparişlerini tamamlayarak para ve harika ödüller kazanın.
* Dünyanın her yerinden müşterilere en iyi mutfağınızı servis edin.
* İş stratejisi ile kendi restoranınızı işletin ve Müşterilere Hizmet Verin.
* Ücretsiz bir yemek pişirme oyunudur + Bu yemek oyununu oynamak için Wi-Fi gerekmez.

Aç yemeğinizi memnun etmek için mutfak ocaklarınızı ateşleyin ve mutfak hikayenizi yazmaya başlayın. Peki, meydan okumaya hazır mısın, Şef?

Feragatname
* Bu oyunu oynamak ücretsizdir, ancak bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemeyi seçebilirsiniz, bu da Google hesabınızdan ücret alır. Cihaz ayarlarınızı değiştirerek uygulama içi satın almayı devre dışı bırakabilirsiniz.

Mutfak İstasyonu Şefi: Cooking Restaurant Tycoon
Mutfak İstasyonu Şefi: Cooking Restaurant Tycoon

MOD:

1. YÜKSEK PARALAR
2. REKLAM YOK

İNDİR:

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin