Last Day on Earth: Survival v 1.16.5 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Last Day on Earth: Survival

Oyundaki amacımız kendi üssünüüz kurup düşmanlardan korunmaya çalışıyorsunuz. 2027 nin apokaliptic dünyasında zombilerden kurtulup hayatta kalmanız gerekmekte. kend üssünüzü demir surlarla çevreleyin ve silahlar,zırhlar üretin.

Dünya’daki hayatta kalma  Son Gün kıyamet sonrası bir dünyada belirlendi: 2027’de dünya neredeyse tüm insan ırkını yok eden bilinmeyen bir enfeksiyon salgınını gördü. Ve bu salgını durduramadı. Tüm bu ölüler zombilere dönüşmeye başladı ve kanlarında direnç gösteren birkaç kurtulan, bir zamanlar büyük dünyanın kalıntıları arasında hayatta kalmaya çalışıyor.

Ve şimdi karakterinizin hayatta kalması sadece gücünüzdedir!  böyle açlık ve susuzluk gibi karakterin yaşam istatistiklerine bir göz atın, işçiliği için değerli kaynakları toplamak, silah ve farklı türde silahlar oluşturmak veya elinizin altında ne varsa onu kullanın. her alet o zombileri öldürmek için yeterli olacaktır.ama siz yinede ateşli silah oluşturmak için kaynakları elde edin. ne olur ne olmaz!

Oyun Hakkında : Hayatta Kalma Mücadelesi , Terkedilmiş Bir Şehir, Hileli Oyun , Oyunu Oynarken Eğleneceğinize Emin Olabilirsiniz . İçinde Hilesi de Vardır . İyi Oyunlar .

Yazar: admin