Legends of Runeterra v 00.91.021 APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Legends of Runeterra, League of Legends dünyasında yer alan Runeterra efsaneleri, beceri, yaratıcılık ve zekanın başarınızı belirlediği strateji kart oyunudur. Şampiyonlarınızı seçin ve farklı bölgelerden kartları birleştirin  her biri kendi stili ve stratejik avantajı ile sonra gerisini almak için mükemmel bir deck oluşturun.

İkonik Lig Şampiyonları: League of Legends’tan klasik Şampiyonlar ve Runeterra dünyasından yepyeni karakterler canlı detaylarla hayat buluyor.

Her şeyden önce beceri: her şey yaptığınız seçimler ve aldığınız risklerle ilgilidir. Her hareket önemli ve outplayslar tümü size kalmış.

Kartlarınız, yolunuz: oynamak ya da tam olarak ne istediğinizi satın alarak ücretsiz kartları kazanın

Stratejinizi oluşturun: her zaman gelişen bir metada sık sık yeni taktikleri birleştirin, uyarlayın ve deneyin.

Her eylemin bir reaksiyonu vardır: dinamik, alternatif oyun, her zaman tepki gösterebileceğiniz ve karşılayabileceğiniz anlamına gelir, ancak rakibiniz de öyle olabilir.

Arkadaşlar ve Düşmanlar ile yüz yüze ws: palavra hakları için savaş arkadaşlar, sıralanmış oyunda düşmanları meydan okuyun

RUNETERRA’YI keşfedin: orada yaşayan denizciler, tehlikeler ve yaratıklar arasındaki gizli bağlantıları ortaya çıkarmak için Runeterra’nın epik bölgelerini keşfedin.

Legends of Runeterra’da, her biri orijinal League of Legends yeteneklerinden esinlenerek benzersiz bir  şampiyonlara sahip destenize dahil etmek için 24 şampiyon kart arasından seçim yaparsınız.

Şampiyonlar savaşa güçlü kartlar olarak girerler ve akıllı oynarsanız, daha da destansı olmak için seviye atlarlar.

Düşmanlarınızı ezmek için yeni yetenekler kazanın. Hızlı bir combo ile savaşın gelgitini çevirin. Hatta kuralları kırmak ve kazanmak için yeni bir yol çizin!

Zafere giden yollar çoktur. Yaratıcı olun , çünkü destenizi nasıl kurduğunuz tamamen size kalmış  ve böylece kartlarınızı nasıl elde etmekte!

Legends of Runeterra oynamak ücretsizdir. Zafer ya da yenilgi, her savaş deneyim ve ilerleme getiriyor. Önce hangi bölgeyi keşfettiğinizi seçin ve sizi arayan kartların kilidini açın , bölgeleri istediğiniz sıklıkta değiştirin . İlerledikçe, yeni müttefikler, büyüler ve Şampiyonlar toplayacaksınız birden fazla deste için fazlasıyla yeterli.

Yazar: admin