Looney Tunes World of Mayhem v 17.3.0 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Looney Tunes World of Mayhem, Bugs Bunny, Daffy Duck, Marvin Marslı ve tüm klasik toons Looney Tunes Mayhem dünyasında en büyük “Toon takımı” nı inşa etmek için katılın! Canlı bir Looney Tunes dünyasında tuhaf savaşlar yapmak için Tweety Bird, Taz, Road Runner ve daha fazlası gibi çizgi film karakterlerini toplayın.

En sevdiğiniz karakterleri toplayın ve eşsiz ve komik dövüş yeteneklerini keşfedin. Road Runner ve Wile E. Coyote’den Sylvester’a ve Tweety’den Porky Pig karakterlerinin her biri benzersiz yeteneklere ve komik saldırılara sahiptir. Bu epik aksiyon RPG katılın, tüm klasik Looney Tunes çizgi film karakterleri toplayın.

Looney toons karakterleri ile ekipleri oluşturun ve ikonik şakalar ve gags ile düşmanları alt edin! Klasik karikatür rekabeti kullanın ve Sylvester vs. Tweety veya Road Runner vs. Wile e Coyote gibi ikonik bir düşmanı yendiğinizde bonus kazanın.

Sıra tabanlı strateji ve çizgi film karikatürleri  ile savaş! Karakterler düşmanlarına slapstick saldırılarını açığa çıkarır, böylece daffy’nin kafasına bir Acme kasasını düşürebilir veya elmer Fudd’u dev bir örs ile yenebilirsiniz!

PvP maçları, ödüller ve power-ups almak için sandıkları çalmanıza izin verir!

Dünya binasına başlayın ve en sevdiğiniz çizgi film karakterleri ve yer işaretleri ile kendi Looney Tunes dünyanızı yaratın. Kişisel Looney Tunes dünyanızı şekillendirmek için en sevdiğiniz Looney Tunes anlarından yerleri toplayın, ardından karakterlerinizi güçlendirmek için karikatürlerden görevler gerçekleştirin.

İçinde hileside vardır. iyi oyunlar!

 

Yazar: admin