Lucky Looter Apk Mod Hileli Full İndir

v 0.26

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 0.26

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Uzun ve sıkıcı bir tatil sırasında hayatınızı canlandıracak yeni bir şey ister misiniz? Bu yüzden RadPirates’in ilginç bir rol yapma oyunu olan Lucky Looter MOD APK (Sınırsız Para) ile banka soymayı deneyin.

Lucky LooterJohnny Trigger hakkında tanıtım yapın

Lucky Looter, yayıncı RadPirates’ten süper çekici bir aksiyon rol yapma oyunudur. Yakın zamanda güncellediğimiz bir oyun olan Johnny Trigger’ı muhtemelen hatırlarsınız. Aynı türden bir aksiyon rol yapma oyunu, ancak Lucky Looter sizi bir hırsız pratiğinin yaşamına götürüyor. İki oyun aynı yayıncıdan olmasa da, ikisi de iki özdeş karakter sınıfının, hırsız ve suikastçının hayatını simüle ediyor. Öyleyse, boş zamanınız varsa, bu heyecan verici iki oyunu da deneyin

Herkesin bildiği gibi, bir başkasının malını çalmak yasa dışıdır. Bu tavsiye edilmiyor, ancak herkes bunun ne kadar zor olduğunu bilmiyor mu? Üstelik tekrar tespit edilmeden hırsızlık basit değil. Hırsızsanız, umursamazlığa ek olarak, aynı zamanda kurnaz ve hızlı zekaya da ihtiyacınız var. İnsanları hırsızlık yapmaya veya hırsız olmaya kesinlikle teşvik etmiyorum. Ancak, neden bu komik oyunda bir kez denemiyorsunuz?

Oynanış

Lucky Looter basit bir oynanışa sahiptir, ancak simülasyon türünün aksiyon rol yapma unsurları ile ilginç bir kombinasyonudur. Oyunda çevik ve zeki bir hırsız rolünü oynuyorsunuz. Gece düştüğünde hırsız binalara girecek ve her şeyi çalacak. Görev, tüm ganimetleri aldığında ve tespit edilmeden arabasına döndüğünde tamamlanmış olur. Ancak işler sandığınız kadar basit değil. “Çalmak” için atandığınız her alan saldırgan polis memurlarının denetimi altındadır. Tutuklanmak istemiyorsanız, yapmanız gereken şey onların ışıklarından kaçınmaktır.

Lucky Looter’ın kontrol sistemi, bir rol yapma türü olmasına rağmen son derece basittir. Oyuncuların karakteri hareket ettirmek için parmağına dokunması ve tutması yeterlidir. Karakteri kağıt karton gibi kılık değiştirmiş bir durumda tutmak için elinizi bırakın. Kılık değiştirme, karakterin polis ışığı altında bile açığa çıkmasını önleyecektir. Kontrol sistemi, oyuncunun kendisini en rahat hissetmesini sağlamak için optimize edilmiştir. Zorluk, seviyeler oyunculara giderek daha fazla meydan okuduğunda taktiksel unsurda yatar. Hiç kimse hırsız olmak için doğmaz, bu yüzden sabırlı ve kendinden emin olun. Bir gün süper bir hırsız olacaksın.

Yeni arabaların, kıyafetlerin ve çantaların kilidini açın

Her seviyeyi tamamladıktan sonra kazanılan paralarla yeni kıyafetlerin, çantaların ve arabaların kilidini açabilirsiniz. Mağaza normal şekilde satın almanıza izin vermiyor, rastgele bir ürün almayı ve almayı seçmelisiniz. Mayo, takım elbise, hatta mahkum kıyafetleri gibi karakterinize uygun stili seçebilirsiniz. Ve bu oyunda sizin için tasarlanmış eğlenceli birçok farklı araba modeli var.

Lucky Looter’da kayda değer bir şey var, hedefler sadece odalarda değil, aynı zamanda cadde, sahil, kırmızı ışıkların kesişimi gibi birçok yerde de belirleniyor… Ve birkaç seviye sonra bonus seviyeye sahip olacak. Orada çok sayıda altın para ve özellikle altın anahtar toplayabilirsiniz. Altın paralar ve birinci sınıf kıyafetler dahil olmak üzere rastgele ödüller arasından seçim yapmanıza izin vermek için 3 altın anahtarın hepsini toplayın.

Grafikler

Lucky Looter’ın güzel 3D grafiklerle dikkatlice yatırım yapması şaşırtıcı değil. Karanlık bir zeminde, korkarım oyun bazı oyunculara korkutucu gelebilir. Ancak endişelerimin aksine oyunun korku unsurları yok. Ayrıca karakterler eğlenceli eylemlerle çok arkadaş canlısı olacak şekilde tasarlandı. Bu nedenle oyun herkes için uygundur. Lucky Looter’ı oynayan herkesin onu sevdiğine inanıyorum.

100’den fazla seviye

Şu anda Lucky Looter’da keyfini çıkarabileceğiniz 100’den fazla seviye var. Bu oyundan sıkılmanız sizin için yeterli. Umarım bu oyunu oynadıktan sonra sıkılırsınız, çünkü çok sürükleyiciyseniz ve çalmakla ilgileniyorsanız, o zaman kötü! Şaka yapıyorum, Lucky Looter’ın zorlu seviyelerine hayran kalacağınıza inanıyorum. Seviyeyi aşmak oldukça basit, ancak ekranı maksimum puanla (3 yıldız) tamamlamak gerçek bir zorluk. Odadaki her şeyi çalmanız ve ardından sessizce ayrılmanız ve tabii ki kısa sürede bitirmeniz gerekiyor.

Her seviyenizdeki ilerlemeyi görmek için puan çubuğuna bakabilirsiniz. Aslında 1 yıldıza ulaşsanız bile polis tarafından yakalanmadığınız ve güvenli bir şekilde arabanıza döndüğünüz sürece bölümü atlayabilirsiniz. Ancak bu, bir hırsız için en önemli şey olan özellikle para olmak üzere çok fazla fayda sağlamaz. Her neyse, her şeyi, özellikle sarı eşyaları toplamaya çalışın, çok değerli. 3/3 yıldızı tamamladığınızda (Mükemmel), maksimum jeton ve çok sayıda bonus jeton alacaksınız.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın