Mad GunZ v 2.0.8 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Mad GunZ, piksel tarzı bir savaş oyunu içerisinde battle royaleda barındıran bir android savaş oyunudur.Çarpıcı grafikler ve çevrimiçi oyun modlarının çeşitliliği ile harika piksel savaş oyunu, sıradışı atış oyunları mı arıyorsunuz? Mad Gunz ile tanışın battle royale ile çevrimiçi oyun!

Bunu hayal edin: uyanırsınız, sevgili kedinizi beslersiniz ve sonrası cehennem kopar! Bay Fluffy nereye gitti ve ne oldu?.. bu zırhlı bir hindi ve tek boynuzlu at mı? Burada ne olacak? Piksel şeklinde oyunları ve battle royale oyunları türünde bu maceracı girişte öğreneceksin! Online Bu savaş oyununa katılın ve çılgın atmosfere atılın! Garip piksel silahını al ve piksel oyunlarının ve savaş oyunlarının en çılgınına başla!

Mad Gunz online shooter oyunları, garip, sevimli, oyun piksel tarzında bir savaş oyunu

– Gerçekçi, ama süper güzel oyun piksel tarzı bir oyun.
Bu online shooter oyunları, piksel oyunları bir göz atın ve güzel piksel grafike aşık olacaksınız.

– İnanılmaz derecede garip savaş oyunları çevrimiçi size en garip cephaneliği verecek! Rakiplerinizi içinde bir köpek veya sihirli bir değnek bulunan bir el çantası ile dövün. Patlayıcı Hamster kullanın ya da sadece… kedi  ile ateş edin!

– Zombiler, çılgın tavuklar ve hatta çılgın bir ahtapot dahil olmak üzere çevrimiçi oyunların ve savaş oyunlarının en iyilerinden Düşmanlar!

– Artı! piksel tarzı bir savaş oyunu, online oyunlar hakkında en garip savaş, sadece silahı değil, ayaklarınızı da görebilirsiniz!

oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin