Merge Dragons! v 3.23.0 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Merge Dragons! v 3.15.0 da ejderhaların için yaşam yap arazilerinde bitkiler ek ve ejderhalarını geliştir. oyunda amacınız genel olarak bu farklı ejderha türleriyle farklı ejderhaları birleştirip yeni türler elde edebilirsiniz.600’den fazla görev ve bulmaca içeren oyunda becerilerinizi geliştirerek ödüller kazanın! ve ödül alıp ejderhalarınız için ejderha kampları inşa edin! bu maceralarında yolunda zomblin yaratıklarıyla karşılabilirsin dikkat et.Bitkiler, binalar, paralar, hazineler, yıldızlar, sihirli objeler ve ejderhalar… Neredeyse her şeyi birleştirebilirsin.Diyarını iyileştirmek ve ejderhalarını hayatta tutmak için yaşam özü adında iksiri kullanman yeterli olucaktır. İçinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yeni Ejderha Nesilleri Oluştur
– 17 ejderha soyunu keşfet ve yeni ejderhalar için 8 büyüme aşaması boyunca ejderhelarını birleştir. 
– Diyarını gezmek üzere yeni ejderhalar çıkarmak için ejderha yumurtalarını birleştir. Kullanmak ya da birleştirmek üzere objeler topla. 

İzometrik kamera ve “üst üste üç”mekaniği birleştirirek güzel bir bulmaca oyunu. Oyuncular ıssız olan uçan adaların kenarına gidecek. Bir zamanlar gururlu ejderhaların en sevdiği yerdi, ama şimdi burada sadece bomboş bir arazi, arazilerini kanatlı dostlarınız için boşaltırak onlara yer açın,  oyuncular benzersiz türler almak için yeni türleri birleştirirek ve yavaş yavaş yeni aldığınız türlerin büyümesini izleyin!

Yazar: admin