METAL SLUG ATTACK v 4.17.0 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

METAL SLUG ATTACK Dünya çapında oyuncular tarafından çok sevilen efsanevi stratejinin devamı. Tanınabilir piksel tarzı grafikler, tanıdık kahramanlar ve aynı tür bağımlılık oyun serisi ve yeni başlayanlar hayranlıklar içinde bekliyor. Çok sayıda düşmanla savaşın, sıfırdan yeni bir üs inşa edin, askerler ve benzersiz savaşçılar kiralayın, şanslı bir komutan olarak ününüzü geri kazanın ve sonunda bu çatışmayı zaferinizle bitirin.

Metal slug serisi eski oyuncular tarafından çokça bilinen bir oyun serisi bu strateji oyunun askerlerinizi kontrol edip savaşlar yapıyorsunuz ve savaşlardan elde ettiğiniz kaynaklarla kendi üslerinizi kurup daha fazla alana hükmetmeye çalışıyorsunuz.basitleştirilmiş kontroller ile herkes tarafından rahatlıkla oynanabilen bir android strateji oyunu çoğu strateji oyunu android o kadar iyi olmayabiliyor ve zor kontrol olabiliyor. ama bu oyun o kadar zor kontrollere sahip bir oyun değil aksine oyundaki kontroller basitleştirilip yeni oyuncuları çekiyor.

Oyunda online modlarda arkadaşlarınızla birlikte lonca baskını ve özel ops modlarıyla yeni görevler yapabilirsiniz.gerçek zamanlı savaş modunda 4 kişi aynı anda özel görevler yapabilir veya ortak görevler yapabilirsiniz. 

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin