Minecraft: Pocket Edition 1.6.0.6 Android APK FULL indir

Eğer hayalini kurabiliyorsanız, inşa edebilirsiniz de. İşte bu, her şeyi, her yerde ve her zaman inşa edebileceğiniz eğlenceli oyun MineCraft: Cep Edisyonu ile yapabilecekleriniz.

Olanakların sonsuz olduğu eşsiz ve büyülü bir dünyaya adım atın. Cep telefonunuzu bir inşaat alanına dönüştürün ve hareket halinde iken harika şaheserler yaratmak için blokları kullanın. Bunların hepsini ister parkta arkadaşlarınızla sohbet ederken, isterse de nerede olursanız olun yapabilirsiniz. Tuhaf dünyaları keşfedin ve mütevazi evlerden devasa şatolara kadar her şeyi inşa edin.

Oyun deneyimini daha heyecanlı ve eğlenceli bir hale getirmek için iki farklı mod bulunmaktadır. Yaratıcı modda oynayın ve sınırsız kaynakları nasıl avantajınız haline getirebileceğinizi öğrenin. Hayatta kalma modunda ise, dünyaya derinlemesine dalın ve tehlikeli çetelerden korunmak için silah ve cephanelik inşa edin.

Not: Samsung Galaxy Tablet kullanıcıları eğer oyunu çalıştırmak konusunda sorun yaşıyorsanız, Android sistem yazılım versiyonunuzu güncellemeniz gerekebilir. *Xperia PLAY optimize edildi*


Yazar: admin