Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game v4.8.20 Mod Apk Hileli Full İndir

Miraculous Ladybug & Cat Noir – Resmi Oyun v4.8.20 Mod Apk Marinette & Adrien – diğer adıyla süper kahramanlar Miraculous Ladybug ve Cat Noir – Paris kurtarma görevlerinde, bu zorlu, bağımlılık yapan ve süper eğlenceli koşucuda – tek resmi Mucizevi Uğur Böceği ve Kara Kedi oyunu! Koşmaya, zıplamaya ve Paris’i kurtarmaya hazır olun!

Sevgili şehriniz Paris, süper kötüler tarafından yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya ve sadece siz – Marinette & Adrien – diğer adıyla süper kahramanlar Uğur Böceği ve Kara Kedi – onu yıkımdan kurtarabilir! Sıradan gençler Marinette ve Adrien’den harika süper kahramanlar Miraculous Ladybug ve Cat Noir’e dönüşün. Miraculous evrenine girin ve engellerden kaçarken ve süper kötüleri yenerken Paris sokaklarında koşun ve atlayın.

Herkes sizin tuhaf gençler olduğunuzu düşünüyor. Ama bir GİZLİ var. Gündüz sıradan gençler olabilirsiniz, ancak geceleri süper kahramanlar olur ve süper kötüleri yenersiniz. Aşk şehri, gizemli süper kötüler Hawk Moth ve onun kötü Akumaları tarafından ele geçirilme tehlikesiyle karşı karşıya ve Paris sokaklarında koşup atlamak ve onu yıkımdan kurtarmak – süper kahramanlar Uğur Böceği ve Kara Kedi – size kalmış.

* Günü kurtarmak için çatıların üzerinden atlayın ve ara sokaklarda koşun
* Yolunuzdaki engellerden kaçının
* Marinette & Miraculous Ladybug, Adrien & Cat Noir olarak oynayın
* Paris’i keşfederken jetonları ve diğer sürprizleri toplayın
* Harika güçlendiriciler toplayın
* Tehlikeli süper kötüler Dark Cupid, Stormy Weather, The Bubbler ve daha fazlasıyla yüzleşin

 

GİZLİLİK:
Uygulama ücretsizdir ancak bazı oyun içi öğeler ödeme gerektirebilir. Uygulama şunları içerir:
– TabTale ve kullanıcıları sitelerimize, uygulamalarımıza veya üçüncü taraf sitelerine yönlendiren bazı üçüncü taraflara yönelik reklamcılık
– oynarken başkalarıyla bağlantı kurmak için sosyal ağ bağlantıları
– heyecan verici haberlerden haberdar olmak için push bildirimlerini kabul etme seçeneği (ör. Güncellemeler)
– çocukları korumak için bazı özelliklere erişimi engellemek için bir yaş geçidi (örn. Davranışsal reklamcılığı veya bilgi paylaşımını kısıtlama).
Gizlilik bizim için önemlidir. Uygulama, yasal amaçlarla veri toplamayı etkinleştirebilir (ör. Destek sorgularına yanıt vermek; uygulamanın özelliklerini ve hizmetlerini etkinleştirmek, analiz etmek ve iyileştirmek; hedeflenen reklamlar dahil içeriği kişiselleştirmek). Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza bakın: http://tabtale.com/privacy-policy/. Yönlendirilen üçüncü tarafların kendi politikalarına tabi olduğunu unutmayın. Uygulamanın kullanımı Kullanım Koşullarımıza tabidir: http://tabtale.com/terms-of-use/.
Mucizevi Uğur Böceği ve Kara Kedi - Resmi Oyun
Mucizevi Uğur Böceği ve Kara Kedi - Resmi Oyun

MOD:

Para

APK + OBB İNDİR:

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin