Monster Farm: Happy Halloween Game & Ghost Village 1.52 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Monster Farm: Happy Halloween Game & Ghost Village, foranj tarafından android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bir android oyunudur!

Bir zamanlar kasabaya yakın bir canavar çiftliğinde bir zombi kazazedesi vardı. Çiftlikte bir bahçeye yönelmek, elbette bu gün boş zamanınızı geçirmenin en iyi yoludur. Canavar Çiftliğini kurmanın mutlu deneyimini yaşa! Zombie Çiftliği’nde arkadaşlarınızla oynayın.
Sihirli ürün çeşitliliği büyütün: hayalet saman, Kabak Jack, mantar, çok mükemmel elma veya mandrakes! Her gün hasat! Cadılar Bayramı Günü saman, kurabiye ve zombi, zombi, zombi.
Düzinelerce farklı ikram yapmak için hasatını kullan. İhtiyacınız olan tüm tariflere sahibiz: lolipop, çikolatalı kurabiye, doğum günü pastası ve çok daha fazlası. Çocuklar onu sever, hepsi evinizde kandırmaya veya tedavi etmeye gelirler. Mallarınızı kasaba halkına ve komşu ülkelere satmak. Transylvania, Route 666, Ghost Town şeker bekliyor! İş için harika bir fırsat!
Her tür canavar çiftliğini zirveye çıkarmana yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır: zombiler, hayaletler, kurtadamlar, örümcekler, vampirler …
Onlar için en moda kostümlerini yarat ve en iyi korku partisini organize et!

ABD’ye gelen yeni bir tarım simülatörü olan Foranj oyunlarından 2018 sürümünü deneyin. Ailenizin ve arkadaşlarınızın desteğini alın, büyülü ilçenin gizemlerini ortaya çıkarın ve tüm gizli hazineyi bulun. Kendi çiftlik hikayeni yarat!

 

Monster Farm: Happy Halloween Game & Ghost Village Apk Mod

 

Perfect Time to Be a Zombie Farmer in Monster Farm: Happy ...

Monster Farm: Happy Halloween Game & Ghost Village Apk Mod

Monster Farm: Happy Halloween Game & Ghost Village 1.50 için ...

Özellikler:

Sevgili Canavar Çiftçileri!

Bu yeni büyük güncellemede size şunları sunuyoruz:
Yeni seviyeler, şimdi kapak 50’de
Fabrikalar: şeker dükkanı, plastik kırıcı, süslemeler, kekler ve hamur işleri, meksika Day of Dead’s!
Yeni 50 tarif!
Abonelikler!
Facebook arkadaşlarınızla oynayın!
Bazı hata düzeltmeleri: şimdi oyun donmuyor ve düzgün çalışıyor

Mod:

elmas ve madeni paralar azalmaz fakat artar

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin