Mortal Kombat X v 2.3.1 Hileli APK FULL İndir

Screenshot ImageScreenshot Image

Mortal Kombat X android için dövüş oyunu oyundaki amacımız bildiğimiz gibi mortal kombat eskiden beri gelen bir efsane dövüş oyunudur. oyun hem pc hem konsol hemde android için çıktı. bu oyunda dövüşüp düşmanlarınıza fatality çekip maçı kazanırsınız. oyundaki farklı karakterlerin farklı hareket kombinasyonları vardır. yani her karakterin özel vuruşları özel fatalityleri vardır. özel vuruşları yapmak için çeşitli kombinasyonlar yapmalısınız tıpkı konsoldaki gibi güzel grafiklerle oyunun keyfini yaşayın!

MK11 KARAKTERLERİ

oyunda eklenen karakterler arasında mortal kombat 11 de olan karakterlede eklendi bu karakterlerle dövüşler yapabilrisiniz. bu karakterler: MK11 JADE – MK11 RAIDEN – MK11 SCORPION’dur 

OYUNUNUZU KİŞİSELLEŞTİRİN
kahramanlarınızın benzersiz karakter özelleştirmeleri kilidini açın. Aksiyon dolu Zafer duruşları, hakaret Zafer Tauntları ve şampiyona layık sınırsız kombinasyonları ile ustalık göstermek için savaşları kazanın.kahramanlık kilidini de karakterler için istatistiklerinizi artırın! 

ZOR ZORLUKLARI TAMAMLAYIN
Kendinizi kanıtlayın ve listenize yeni Mortal Kombat savaşçıları getirmek için bir dizi maçı tamamlayın! Yeni bir meydan okuma her hafta başlıyor!

Acımasız 3 V 3 Dövüş 
Mortal Kombat savaşçılarının kendi ekibinizi oluşturun ve deneyin, yeni özel saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için onları savaşa yönlendirin.

Mortal kombat x android için bildiğiniz gibi dövüş oyunudur android için içinde hileside vardır keyifli oynamalar!

Yazar: admin