My Home – Design Dreams v 1.0.206 Hileli APK FULL İndir

Screenshot ImageScreenshot Image

Bir ev tasarlamak ve iç tasarım ustası olmak istermisiniz! Oyun içi içten hikayeyi ortaya çıkarın ve birçok gerçekçi karakterle tanışın! Antika bir oturma odasından görkemli bir yatak odasına, lüks bir malikaneye ve hatta kendi moda showroomunuza küçük bir ev dükkanına kadar, ev dekorasyon yolculuğunuza başlayın ve ev tasarım hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Bu arada, para kazanmak için eğlenceli ve bağımlılık yapıcı 3 aynı renktekileri birleştirerek bulmaca oyununu yenerek tadını çıkarın! Bir arka bahçe, balkon ve hatta havuzlar da dahil olmak üzere her türlü oda ve evi yenilemek için eşleşen seviyeleri tamamlayın! Ne bekliyorsun? Şimdi ücretsiz evinizi süslemek için indirin!

Bağımlılık yapıcı keyifli oyun:
● maç 3 bulmaca kombinasyonlarını yapın, artı Ev Dekorasyon oyunu bir arada size ezici eğlenceli bir oyun deneyimi getiriyor !
● Sadece odanızı süslemek için dokunun ! Sadece hayallerinizdeki gibi yapmak için evler veya odalar tasarlayın!
● Heyecan verici bulmaca seviyeleri sizi bekliyor! Müthiş patlama güçlendiriciler ile zorlu eşleştirme seviyeleri bitirin. Daha zorlu eşleştirme daha eğlenceli demektir!

Canlı karakterlerle sıcak kalpli hikayeler:
● Dokunaklı hikayesi: hayalinizdeki evleri tasarlarken macera ile birlikte izleyin! Ayrıca oyun karakterleri ile farklı şehirleri ve festivalleri ziyaret edebilirsiniz!
● Eğlenceli ve benzersiz karakterler ! En iyi arkadaşın, tatlı ev sahibin ve daha birçok sürpriz! Onlar yol boyunca süslemeleri yardımcı olacaktır!

Oyunun içind hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin