My Town : Stores. Fashion Dress up Girls Game 1.00 Apk Mod Hileli Full İndir

 

My Town: Mağazalar. Moda Giydirme Kızlar Oyunu Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bir My Town Games Ltd tarafından yapılan bir Eğitim android oyunudur!

My Town’da yeni bir alışveriş merkezi açıldı! Çocuklarınızın keşfedilecek 6’dan fazla farklı konumla oluşturabileceği tüm hikayeleri hayal edin. Giyim mağazamızdaki en yeni modaları giydirin veya bu akşam süpermarkette akşam yemeği için malzemeler alın. My Town: Mağazalar saatlerce eğitim ve eğlence sunan tamamen interaktif bir oyundur. Hiçbir zaman sınırı veya ulaşılacak yüksek puanlar olmadan, My Town’daki tek sınır kendi hayal gücünüzdür!

ÖZELLİKLERİ:
* Satın almak, oynamak veya yemek için 67’den fazla ürün içeren büyük bir süpermarket, patlamış mısır yapabileceğiniz, sakız alabileceğiniz ve hayal edebileceğiniz TÜM tatlıları bulabileceğiniz bir şeker dükkanı, giyinmek için bir giyim mağazası da dahil olmak üzere keşfedilecek 6 alan en şık görünüm 87 ve hatta bir gıda kamyon aile!
* Oynanacak yeni karakterler
* En sevdiğin karakterler My Town: Home’dan seninle alışveriş yapmak için dönüyor

ÖNERİLEN YAŞ GRUBU
4-12. Çocuklar: My Town oyunları ebeveynler oda dışındayken bile oynamak için güvenlidir.

ŞEHİR HAKKIMDA
My Town Games stüdyosu, tüm dünyada çocuklarınız için yaratıcılığı ve açık uçlu oyunu destekleyen dijital oyuncak ev benzeri oyunlar tasarlar. Hem çocuklar hem de ebeveynler tarafından sevilen My Town oyunları, saatlerce yaratıcı oyun için ortamlar ve deneyimler sunar. Şirketin İspanya, Romanya ve Filipinler’de ofisleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.my-town.com adresini ziyaret edin.

My Town: Mağazalar. Moda Giydirme Kız Oyunu Apk Mod

My Town : Stores. Fashion Dress up Girls Game 1.00 Apk Mod
My Town: Mağazalar. Moda Giydirme Kız Oyunu Apk Mod

My Town : Stores. Fashion Dress up Girls Game 1.00 Apk Mod

Özellikler:

MOD:

Ücretli karakterler ücretsiz oldu.

 

Yazar: admin