Offroad Outlaws Apk Mod Hileli Full İndir

v 4.8.1

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 4.8.1

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Offroad Outlaws MOD APK (Sınırsız Para) sürümü size benzersiz ve güçlü Arazi araçlarına sahip olma fırsatı veriyor. Bu oyunu buradan indirin!

Offroad Haydutları hakkında bilgi verin

Offroad Outlaws, Battle Creek Games tarafından yayınlanan bir yarış simülasyon oyunudur. Yarış pisti güneşli ve rüzgarlı çöllerle daha da tozlanıyor. Otomobil severleri memnun etmek için detaylı olarak tasarlanmış çeşitli Offroad araç modelleri.

Ayrıca kaygan, virajlı, engebeli yol gibi yarış unsurları da oldukça gerçekçi bir şekilde simüle edilmiştir. Başka bir deyişle, zorluk seviyesi aynı türdeki diğer oyunlardan daha yüksek olacaktır. Hız meraklısıysanız, karmaşık arazide araç kullanma ve beklenmedik durumlarla karşılaşma konusunda kendinize güveniyorsanız, Offroad Haydutları’nı kaçırmayın.

Oynanış

Offroad Outlaws son derece bağımlılık yapan bir yarış oyunudur. Arazi, en deneyimli sürücülere bile meydan okuyacak şekilde sert bir şekilde tasarlanmıştır.

Hazırsanız, arabayı çalıştırın ve önünüzdeki zorluğun üstesinden gelmek için hızlanın. Oyun ayrıca sürüş becerilerinizi sergilemeniz için fırsatlar sunar. O an harika bir performans mı yoksa beklenmedik bir kaza mı yaratacak?

Bu acıyı önlemek için, oyuncuların çarpışma durumlarının üstesinden gelmek için yüksek düzeyde konsantrasyon ve reflekslere sahip olması gerekir.

Sadece SUV’lar değil, oyuncular da pistte sürmek için bir motosiklet seçebilirler. Offroad Outlaws çeşitli bir harita sistemine sahiptir, bazı paletler dört tekerlekli araçlar için uygundur, bazıları iki tekerlek için uygundur. Oyuncular, uygun bir seçim yapmak için deneyimlerine güvenirler.

Daha sonra, oyuncu ilerideki kayalık veya çamurlu yolları geçerken sürüş becerilerini gösterebilir.

Oyuncuların Offroad Outlaws’da bulabilecekleri bir fark, Harita Düzenleyici özelliğidir. Erken sürümlere dahil edildi ve oyuncuların favori haritalarınızı düzenlemesine ve oluşturmasına izin verdi. Bu harika, değil mi? Artık binicilere benzersiz haritalar oluşturma ve kendi özel haritalarını kazanma fırsatı veriliyor.

İyi grafikler, gerçekçi fiziksel çarpışmalar

Bir yarış oyununda en çok beklenen şey nedir? Bence, çoğunlukla herkesin cevabı bir SUV üzerinde olmak ve pistte araba kullanmak gibi geliyor.

Offroad Haydutları muhtemelen bu gereksinimi karşılıyor. 3D grafik sistemi, manzaradan çevreden duman efektlerine kadar titizlikle tasarlanmıştır. Hepsi gerçeklikle yakından simüle edilmiştir.

Üstelik, arabanız bir rakibin arazisine veya aracına her çarptığında çarpışma etkilerinin gerçeğini hissedebilirsiniz.

Arabanızı özelleştirin ve yükseltin

O devasa ve alaycı haritayı keşfetmek için sadece becerilere sahip olmak yeterli değil. Zorlu yolculuğu yapmak için yeterince iyi bir araca ihtiyacınız var!

Ve neyse ki, Offroad Outlaws aracınızı birçok ayrıntıyla özelleştirmenize olanak tanır. Oyuncular şasinin sertliğini, sönümleme modunu ve şasinin yüksekliğini ayarlayabilirler.

Hareket sırasında oyuncular hareket etmek, hızı artırmak veya azaltmak ve araziyi görmek ve bunların üstesinden gelmek için çözümler bulmak için perspektifi değiştirmek için joystick’i kullanır.

Ek olarak, oyuncular daha iyi bir yarış performansına sahip olmak için bir SUV veya motosiklet arazisi için yükseltme yapabilirler. Tabii ki, sürücüler ve istikrar da artıyor.

Ancak, arabaları yükseltmek çok paraya mal olur. Daha fazla bonus için yarışları kazanmaya veya reklam izlemeye çalışın.

Çok oyunculu mod

Çok oyunculu mod, oyuncuların arkadaşlarıyla özel yarış düzenleyebilecekleri veya başka bir oyuncuya meydan okuyabilecekleri yerdir. Çöldeki yolları birlikte keşfedin, dağcılık yarışları düzenleyin ve arnavut kaldırımlı parkurları geçin.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın