OpenVPN Connect – Fast & Safe SSL VPN Client v 3.1.0 APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

OPENVPN CONNECT NEDİR?

OpenVPN Connect, OpenVPN Inc.tarafından geliştirilen Android için resmi VPN uygulamasıdır. Aşağıdaki OpenVPN ürünlerine hizmet veren evrensel bir istemcidir.

– İş için erişim sunucusu – işletmeler için sunucu çözümü-
– OpenVPN uyumlu sunucu – kendi kendine barındırılan sunucular için çözüm

Özel kullanım için bir VPN’YE ihtiyacınız varsa ve kendi sunucunuz yoksa
Piyasadaki ticari Vpn’lerin çoğu aslında openvpn’yi hizmetlerinin temel protokolü olarak kullanıyor. OpenVPN Connect, OpenVPN Inc.tarafından oluşturulan, geliştirilen ve sürdürülen tek VPN istemcisidir. kendisi!
Büyük bir şirket için VPN kurmak, ev Wi-Fi’inizi korumak, halka açık bir internet hotspot üzerinden güvenli bir şekilde bağlanmak veya yolda mobil cihazınızı kullanmak istiyorsanız, OpenVPN Connect Gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlamak için en yeni teknolojiyi kullanır.
Dünyanızı güvenli bir şekilde bağlayın! OpenVPN Connect, kuruluşunuzun veya bant genişliğinizin karmaşıklığı ne olursa olsun, tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışır.

Android için Vpn arıyorsanız tam size göre bir ücretsiz Vpn uygulamasıdır. bu programla vpnle istediğiniz herhangi bir siteye rahatlıkla girebilirsiniz.

Her yerden ofis ağ kaynaklarına bağlantı, yapılandırmak ve ofis genelinde erişim kuralları ve bağlantı özelliklerini yönetmek

Üst sınıf şifreleme ile şifrelenmiş VPN tünelleri oluşturur . Tünelden gönderilen veriler %100 güvenlidir

 

Yazar: admin