PACYBITS FUT 20 v 1.1.2 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Yeni PACYBİTS 20 burada! Bu yıl size her zamankinden daha fazla yeni mod ve yenilikçi özellikler getiriyoruz!

Sınırsız taslaklar oluşturun ve sınırsız paketleri açın. Son kartları bulmak ve kadroları kurmak. Benzersiz ödüller kazanmak için günlük ve haftalık hedefleri tamamlayın ve Takım oluşturma zorlukları. Yeni çevrimiçi ve çevrimdışı modlarda yarışın. Yepyeni kartlar toplayın ve diğer oyuncularla ticaret yapın. En iyi oyuncu olduğunuzu kanıtlayın ve nihai kulübü kurun!

Oyunun Özellikleri:

* OYUNCU SEÇİMLERİ – ödüller ve mevcut favori kartları toplamak için inanılmaz yeni bir yol.
* GELİŞTİRİLMİŞ TİCARET. Kolay iletişim için istek listenize kart ekleyin, ticaret kanallarına katılın, kendi ticaret gruplarınızı oluşturun ve daha birçok yeni ticaret özelliğinin tadını çıkarın.
* GÜNLÜK HEDEFLER. Giderek daha büyük ödüller almak için onları her gün tamamlayın.
* HAFTALIK HEDEFLER. Günlük olanlardan önemli ölçüde daha zor, ama şaşırtıcı ve benzersiz ödüller almak için çabanıza değecek.
* LİGLER-tek oyuncuda hazır ligleri oynamak için yepyeni bir yol. Süper Lig Şampiyonu olmak için birden fazla bölüme tırmanın ve yolda büyük ödüller kazanın.
* MAÇ SİMULASYONU. Çok daha gerçekçi sonuçlar ve olaylar, maç sırasında kendi kararlarını verme yeteneği.
* TURNUVALARA KARŞI. İlginç kadro Koşulları ve şaşırtıcı ödüller ile heyecan verici haftalık turnuvalarda yarışın. Hiçbir takım kısıtlaması olmadan haftalık süper turnuvanın kilidini açmak için 4’ü kazanın.
* YAPAY ZEKAYA KARŞI. Şimdiye kadar ilk kez, çevrimdışı yapay zekaya karşı oynayın! Yeni bir ilerleme sistemi ile Div 1’e terfi edin ve kulübünüzü liderliğe yönlendirin.

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin