Panda Simulator 3D – Animal Game v1.037 (Mod Apk) Hileli Full İndir

Panda Simulator 3D - Hayvan Oyunu

Panda Simulator 3D – Animal Game v1.037 (Mod Apk) Panda macerası başlıyor! Bu simülatörde panda için oynayacaksınız. Ormanda yalnız yaşamak zordur çünkü orman tehlikeli yırtıcı hayvanlarla doludur. Bu nedenle, bir aile oluşturmalı, yavrular doğurmalı ve evinizi iyileştirmelisiniz. Ayrıca panda, çeşitli görevleri yerine getirerek diğer pandalara yardım edebilir.

PANDA AİLESİ
Başka bir panda bulursan bir aile kurabilirsin. Gelecekte karakterin gelişmesiyle birlikte yavru yapma fırsatı doğar. En fazla 4 genç pandaya sahip olabilirsiniz. Aileniz maceralarınızda size yardımcı olacak. Ayrıca aile üyelerinize de bakmanız gerekir. Bambuları toplamayı ve beslemeyi unutmayın! Çocuklarınızı beslerseniz, bir süre sonra büyürler ve yetişkin pandalar olurlar. Eşinizin özelliklerini iyileştirmek için de beslemeniz gerekir.

EV TOPRAKLARINIZI GELİŞTİRİN
Panda’nızın önemli bir işi olmadığında, panda evini ziyaret edebilir. Çeşitli eşyalar satın alarak ev bölgesini iyileştirme fırsatı var. Eşyaların her biri pandaya bonus verir. Özellikler.

PANDA ÖZELLEŞTİRME
Panda’nın görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok görünüm var. Eşiniz ve çocuklarınız için dış görünümleri özelleştirebilirsiniz. Çeşitli güzel sihirli işaretler ekleyebilir veya hatta komik bir şapka takabilirsiniz. Panda görünümünün daha doğru bir şekilde ayarlanması için başını, kulaklarını, karnını, boynunu, ön ve arka pençelerini, kuyruğunu, gözlerini değiştirebilirsiniz.

PANDALARINIZI YÜKSELTİN
Aile üyelerinin bireysel özelliklerini ve ailedeki tüm pandaları aynı anda etkileyen özellikleri geliştirme fırsatı vardır. Karakterleri geliştirmeyi unutmayın! Görev yapma ve bambu yeme deneyimi edinin. Bir seviyeyi aldıktan sonra, karakter onu saldırı, enerji veya yaşam noktalarına harcayabilir. Ayrıca hızı artırmanıza, daha fazla yiyecek toplamanıza, oyundaki eylemler için daha fazla kaynak elde etmenize vb. İzin veren özel beceriler de vardır.

ÇEŞİTLİ YARATIKLAR
Yolculuğunuzda birçok farklı yaratıkla tanışacaksınız. Bazıları barışçıl, bazıları çok tehlikelidir. Ayrıca pandalar tehlikeli patronlarla, örneğin cadılar, büyücüler ve ninjalarla savaşmak zorundadır.

DÜNYAYI AÇ
Tarlalar, ormanlar, dağlar, bahçeler ve köyler ile geniş açık dünya araştırma için mevcuttur.

GÖREVLER
Çeşitli görevlerde yer alın. Pandalar çeşitli görevleri yerine getirebilir. Fener Festivali’ne katılabilir, diğer hayvanlarla rekabet edebilir, kayıp pandaları vb. Arayabilirsiniz.

BAŞARILAR
Temel görevlere ek olarak, panda oyundaki çeşitli eylemler için başarılar kazanabilir.

Bizi Twitter’da takip edin:

Panda Simulator 3D – Animal Game’de iyi eğlenceler!
Panda Simulator 3D - Hayvan Oyunu
Panda Simulator 3D - Hayvan Oyunu

MOD:
1. SINIRSIZ PARA
2. SINIRSIZ YAPRAKLAR
3. REKLAM YOK

İNDİR:

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin