Plants vs. Zombies 2 v 7.4.2 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Plant vs zombies 2 bildiğiniz gib bitkilerin zombilere karşı verdiği mücadele konu alan bir oyun. bitkilerinizi dizin ve zombileri öldürün! bitkileri ekin önünüze gelen zombilere karşı savaştırın. mayınlı bitkileri ekin sonra zombilerin ona basıp patlamasını seyredin. her zombiler öldüğünde altın kazanın ve bu altınlarla daha çok geliştirme açın. daha farklı bitki ile yeni özellikler açın. patlayan bitki,yiyen bitki,saldıran bitki gibi birçok bitkiyi oyun alanına ekleyin zombilere karşı savaşın!

YÜZLERCE BİTKİ VE ZOMBİ KEŞFEDİN
Lava Guava ve lazer fasulye gibi yaratıcı bloomers dahil olmak üzere diğer bahçecilik hotshots ile yüzlerce bitkilerle, ayçiçeği ve Peashooter gibi favori çim efsaneleri toplayın. Jetpack Zombie ve Mermaid Imp gibi her fırsatta büyük bir zombi dizisi ile karşı karşıya savaşa gidin – beyninizi yaygın zombilerden korumak zorunda kalacaksınız!

UZAY VE ZAMAN YOLCULUĞU
11 çılgın dünyalar arasında savaş, uzak geleceğe Antik Mısır’dan, ve ötesinde. 300’den fazla seviyeler, ultra zorlu sonsuz bölgeler, eğlenceli mini oyunlar ve günlük Piñata parti etkinlikleri ile, tamamlamak için yeni bir meydan okuma her zaman var. Artı hazır en iyi savunma – Dr Zomboss her dünyanın sonunda sizi bekliyor!

içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin