Plants vs. Zombies FREE v 2.9.03 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Plants vs. Zombies FREE, Evin önündeki çimlere, yürüyen ölülerden nefret ettiğiniz ve onları sadece gübre olarak gören mutasyona uğramış bitkiler dikin. “Sebze bahçenizi” geliştirin ve genişletin, böylece savunucular herhangi bir düşmanla başa çıkabilir.oyunda amacınız bitkileri savaş alanına yerleştirip gelen zombileri püskürtmek ne kadar çok zombi püskürtürseniz o kadar çok puan ve ödül kazanırsınız.bölümü tamamlamak için bölüm içinde bulunan bütün zombiler püskürtmeniz lazım.bölümü tamamladığınızda ödüller kazanıp bitkilerinizi geliştirebilirisiniz bu şekilde daha güçlü zombiler karşısında bölümü kazanırsınız.

50’DEN FAZLA SEVİYELER!

Çatıda ve daha bir yüzme havuzunda, Gündüz, Gece, sis yoluyla — macera modu tüm 50 seviyeleri Conquer. Artı sürece hayatta kalma modu ile olabildiğince zombi sürekli dalga savuşturmak!

ÇEŞİTLİ ZOMBİLER!

Zombilerle savaş çeşitli zombiler bunlar: zombi pole-vaulters, snorkelers, bucketheads ve 26 daha eğlenceli ölü zombiler. Her biri kendine özel yetenekleri vardır, bu yüzden hızlı düşünmek ve hepsiyle mücadele için daha hızlı bitki gerekir.

ORTALAMA ZOMBİ’DEN DAHA AKILLI
Sınırlı yeşillik ve tohum tedarikinizi nasıl kullandığınıza dikkat edin. Zombiler beyinleri o kadar çok severler ki, atlarlar, koşarlar, dans ederler, yüzerler ve hatta evinize girmek için bitkilerİ yerler. Strateji planı yardımcı olmak için tüm zombiler ve bitkiler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Almanak açın.

DAHA UZUN MÜCADELE, DAHA GÜÇLÜ BİTKİLER!
ilerleme olarak 49 güçlü uzun ömürlü ödüller kazanın ve bir pet salyangoz, geliştirme ve daha fazlasını satın almak için para toplayın.

46 güzel başarımlar!

oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin