Pocket Breakout Apk Mod Hileli Full İndir

v1.10.681181

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v1.10.681181

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Dünyanın en zorlu hapishanesinden kaçış deneyimini mahkum olarak oynamak istiyorsanız The Escapists 2: Pocket Breakout MOD APK (Sınırsız Para / Enerji) oynamayı deneyin.

The Escapists 2: Pocket Breakout’u tanıtın

Lincoln Burrows ve Michael Scofield’dan bahsettiğimde birçok insan tanıdık, hatta ilgi duyacak. Gerçekten öyle. Bilmeyenler için bunlar çok popüler dizi Prison Break’in iki ana karakteri. Adından da anlaşılacağı gibi film, iki kardeşin dramatik koşullar, zeka ve cesaretle kaçışını konu alıyor. Son derece ilginç bir oyunda bu iki karakter olmak ister misiniz?

Takdim etmek

Önceki bölümde son derece zeki, güçlü ve cesur bir tutukluydunuz. Hapishaneden başarıyla kaçtın. Ama bazı nedenlerden dolayı yeniden hapsedildin. Hapisten kaçış hikayesi devam ediyor.

Bu kez en sıkı güvenlik sistemlerine sahip cezaevleri zinciri ile zorluk seviyesi katlanıyor. Daha fazla izleme ve koruma cihazlarına sahipler. Özellikle gardiyanlar da çok kalabalık ve agresif. Çünkü tehlikeli birisin ve başa çıkmanın zor. Mükemmel bir plan yapın ve polis burnunun önündeki en katı hapishaneden kaç.

Piksel grafikler

The Escapists 2: Pocket Breakout ile grafikler çok fazla yer kaplamaz. Oyun sadece komik kısım karakter yaratımına sahip piksel grafiklere sahiptir. Baştan itibaren tercihlerinize göre bir karakter yaratabilirsiniz. Ancak oyundaki sahne efektleri ve hayatın simülasyonu gerçekten dikkat çekici. Keşfedilecek sayısız şeyle hapishanedeki hayatı gerçekten anlatıyorlar. Prison Break serisinin tanıdık görüntüleriyle tanışacaksınız.

Hapisten kaçmak

The Escapists 2: Pocket Breakout’ta Prison Breakout uzun bir süreçtir ve dikkatlice hazırlanmalıdır. İlk başta, hapishanede hayata alışma pratiği yapın. Her zaman katılımda olduğunuzdan, tüm görevleri tamamladığınızdan ve kurallara kesinlikle uyduğunuzdan emin olun. Bir kaçış yolu bulmak için bir hapishane tasarlamayı öğrenin. Serbest olduğunuzda diğer mahkumlarla konuşun veya spor yapın. Bu, gardiyanların sizi rahatsız etmemesine yardımcı olur ve iyi bir izlenim bırakırlar.

Gerçek hayatta olduğu gibi, The Escapists 2: Pocket Breakout’taki hapishane kaçışı, başarısız olsanız bile ölüm bile büyük riskler getirecektir. Her şeyden önce, geniş ve çeşitli bir hapishane sistemi. Yaklaşık 8 farklı tasarlanmış hapishane var. Centra Perk gibi hapishanelerden küçük güvenlik sistemlerine, kötü şöhretli suçlular için sıkı korumaya sahip hapishanelere veya Rattlesnake Springs gibi idam mahkumlarına. Hepsi sayısız oda, çatı, havalandırma delikleri ve yer altı tünelleri içerir. Kaçmak için onları güvenli bir yola bağlayın ve bulun.

Bu cezaevlerinde en katı radarlı güvenlik sistemleriyle karşılaşırsınız. Bu kadar çok silahla muhafızlar, istikrarsızlık varsa savaşmaya hazır. Bu muhafızları yenmek için onları yenmenin yanı sıra onlara rüşvet verebilirsiniz. The Escapists 2: Pocket Breakout, oyuncuların sakin, akıllı ve doğru fırsatı yakalamalarını gerektirir denilebilir.

4 oyunculu yerel çok oyunculu

Önemli faktörleri anladıktan ve sıraladıktan sonra planlama çok daha kolaydır. Daha spesifik olarak, yolculuğa başlamak için diğer 3 mahkumla işbirliği yapabilirsiniz. Hapishanedeki “itaatkar” süre boyunca, yaptığınız şeyleri gizlice yaratın ve ticaretini yapın ve saklayın. Belirtildiği gibi, sohbet etmek ve spor yapmak için boş zamanınız olması yararlıdır. İyi bir ilişki kuran diğer mahkumlar bu isyanda size çok yardımcı olacaktır.

Zaman uygun olduğunda, sessizce kaçmak için biriken her şeyi kullanın. Gizlediğiniz öğeler, gizli yollar oluşturmaya katkıda bulunur. Bu yüzden hapishane gardiyanlarına gizlice girin veya onlara rüşvet verin, saldırıları önleyin ve hedefleri engelleyin. Böylece her zaman üstünlükte olacak ve tarihte benzeri görülmemiş bir hapishane kaçışı yaratacaksınız. O zaman, özgürlüğün ışığı açılacak ve soğuk zindanların karanlığını alt edecek.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın