Pokémon Quest Apk Full İndir Android

* Bildiğiniz ve sevdiğiniz Pokémon küplere dönüştü! Her şeyin bir küp olduğu bir arazi – tumblecube adındaki bir adada küp şeklinde Pokémon arkadaşları ile Hazine arayışı içinde dışarı çıkın. Amacınız adada gizli olduğu söylenen müthiş güzellikler bulmaktır ! Bildiğiniz Pokémon ve pokémon kırmızı ve Pokémon Mavi bu oyunda bulunur!

* Dokunarak savaş! Basit kontroller canlı ve eğlenceli savaşlar yapın! Tehlike gizleniyor, bu yüzden adada keşif Gezilerinizde Pokémon arkadaşlarınızın yardımına ihtiyacınız olacak. Vahşi Pokémon göründüğünde, Pokémon vahşice savaşacak ve birbiri ardına onları nakavt edecek!

* Kendi benzersiz takımınızı yapmak için pokémonlarla arkadaş olun •
Daha fazla Pokémon arkadaşınızın olmak veya Pokémon daha güçlü hale getirmek için arkadaşlarınızdan aldığınız öğeleri kullanabilirsiniz. Kendinize bir ekip oluşturmak için daha fazla arkadaş olun ve daha fazla sefer dışarı çıkın!

* Sevimli süslemeleri ile temel kamp kadar Ladin!
Temel kampınız bu macera için evinizdir ve sevimli ve eğlenceli süslemelerle istediğiniz kadar Ladin yapabilirsiniz! Bu süslemeler aynı zamanda adada keşif seferlerinizi daha faydalı hale getirebilir.

Pokémon Quest Apk Full İndir

Yazar: admin