PPSSPP Gold Apk Mod Hileli Full İndir

v 1.10.3 b473

No image Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 1.10.3 b473

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

PPSSPP Gold APK, Android için en iyi PSP (PlayStation Portable) emülatörüdür. Google Play bu uygulamayı 3,98 dolara sunuyor, ancak bu makalede indirmek ücretsiz.

PPSSPP Gold hakkında bilgi verin

2000’lerden beri internet gerçekten popüler değil, bu yüzden oyunlar şu an olduğu kadar çeşitli değil. Çoğunlukla eğlence alanındaki kutulara ve PS’ye entegre edilmiştir. PSP, bu alandaki öncü cihazlardan biridir. Sony piyasaya çıktığında ilk hafta milyonlarca ürün sattı. Bugün hala popülerler, ancak bu rahatsız edici çünkü onu her yere taşımak zorundayız. Cep telefonlarına bir PSP emülatörü entegre etme fikri hayata geçirildi ve hızla kullanıcılara ulaştı. PPSSPP Gold tam olarak demek istediğim şey. Bu emülatörün ne olduğunu bulalım!

Android için en iyi PSP emülatörü

PPSSPP Gold, Sony’nin PSP’sinde şimdiye kadar yayınlanan oyunların çoğunu çalıştırabilir. Bu uygulama Konsolu yeniden düzenler, cihazınızdaki yongayı başlatmak ve kullanmak için önemli bir performans elde etmelidir. Zayıf cihazlar bile sorunsuz bir deneyim yaşarlar. Neden iddia edebilirim? Bunun nedeni, PPSSPP Gold’un bir yükleyiciyi desteklemesidir, böylece en uygun yapılandırmayı kurabilirsiniz.

Gecikmeli bir oyun, görüntünün işlenememesinden kaynaklanıyor olabilir. Hızı artırmak, blok aktarımını simüle etme seçeneğini devre dışı bırakmak ve daha iyi çalışması için çözünürlüğü azaltmak için önbelleğe alma ile birlikte işleme modunu açabilirsiniz.

Denetleyiciye gelince, yukarı / aşağı / sol / sağ D-pad düğmeleri, bir Analog düğme, iki sol, sağ omuz düğmesi ve X, O, kare ve üçgen düğmeler dahil olmak üzere PSP’nin sahip olduğu tüm işlevsel düğmeleri görebilirsiniz. . Ekranın altında bulunurlar. Ayrıca, istediğiniz kombinasyonu oluşturmak için tuşları gizlemek, taşımak veya ayarlamak için özelleştirebilirsiniz.

Bir oyun mağazası sağlamak

Bu uygulamayı indirirken tamamen boştur ve hiç oyun içermemektedir. Gördüğünüz gibi, ana sayfa hafızanızdaki bir grup dosya listesidir, onu atlayın ve mağazaya erişmek için Homebrew And Demo sekmesine gidin. Orada Cave Story, Battlegrounds 3, Mega Drops veya Attack of the Mutants’tan pek çok oyun göreceksiniz. Tüm efsane oyunlar Sony cihazlarda mı?

Ama çok değil, bu sadece bir kısım çünkü Henrik Rydgård yalnızca en popüler sürümlerden bazılarını saklıyor. PSP oyun dosyalarını harici bir kaynaktan indirebileceğiniz ve ardından bunları / PSP / GAME klasörünün yoluna koyabileceğiniz talimatlar veriyor. Bu durumda, zaten .ISO veya .CSO biçiminde değillerse, biçimi manuel olarak da değiştirmeniz gerekecektir. Genel olarak, bu oldukça basittir ve oyun listenize eklemek için uygulama tarafından kolayca tespit edilirler.

Grafikler

Aslında, PSP’deki grafikler sadece ortalama çünkü oyunlar konsol cihazının küçük ekranına sığacak şekilde tasarlandı. Şimdi, 6 inçlik bir akıllı telefon veya 10 inçlik bir tablet kullanırken, grafiklerin yere fırlatılan bir tavuk yumurtası gibi parçalanacağından endişeleniyorsunuz, değil mi? Kaygınız anlaşılabilir, ancak Henrik Rydgård bu durumu önceden tahmin etmiş ve yeniden yapılandırmıştır. Grafikler, PSP’nin 5 katı çözünürlüğe sahiptir. Oldukça etkileyici bir sayı. En talepkar insanları bile memnun etmek için doku ayarlarının, doku filtrelerinin ve çeşitli gölgeleme ve görüntü düzeni özelliklerinin yanı sıra.

Tabii ki kaliteyi artırmak için grafik işleme, onları en baştan HD çözünürlükte tasarlamakla aynı olmayacak. Ama bu mümkün ve bu çabaları 5 yıldızla destekleyebileceğimizi düşünüyorum.

Veriyi sakla

Gerçek bir PSP gibi, PPSSPP Gold da oyuncunun deneyimini işaretlemek için veri kaydetmeyi destekler. Kanepede oyun oynamak için yatıyorsan ama annen yemek yapmanı istiyorsa, menü sekmesine tıklayıp “oyunu kaydet” i seçip başka bir boş zamanda devam edebilirsin.

Uygulama, ilgili her oyun için beş veri sayfasını destekler. Yeni bir yedek oluşturmak için bunların üzerine yazabilir veya silebilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın