Prison Empire Tycoon – Idle Game 1.1.3 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Prison Empire Tycoon – Idle Game, Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Codigames tarafından yapılan bir hapishaneden kaçma android oyunudur!

Bir hapishaneyi kontrol edip hapishane kralı olabilir misin?

İşletmenin dizginlerini elinde tutun ve dünya çapında zengin reform mahkumları olun.

Düşük güvenlikli küçük bir cezaevi işletmeye başlayın ve itibarınızı arttırmak için çok çalışın. Her ayrıntıyı geliştirin ve mütevazı hapishanenizi en tehlikeli mahkumlar kontrol altında olan yüksek güvenlikli bir hapishaneye dönüştürün.

Tesislerinizin ihtiyaçlarını karşılayın ve iç çatışmalar olmadan işinizi genişletmek için uygun kararları alın. Hapishane bahçesini büyütün, yönetim bölümünü özelleştirin, korumalara güvenlik ekipmanı sağlayın, hatta hücrelerin havalandırmasını iyileştirin. Her seçimin cezaevi üzerinde bir etkisi olacaktır. Boşta kalan paranızı akıllıca yatırın.

MahkMmun Temel İhtiyaçlarını Karşılayın:

Mahkumlar, ayaklanmalardan ve kaçış planlarından kaçınmak için yönetmeniz gereken kişisel niteliklerin göstergelerine sahiptir. Hücrelerini yükseltin veya daha iyi yataklar ekleyin ve konforlarını artırın; biraz kitap rafı satın alın, basketbol sahası inşa edin ya da onları eğlendirmek için telefon kulübeleri kurun; iyi beslenmiş mahkmatmlara sahip olmak için karınızı daha iyi bir mutfağa ve daha iyi yemeklere harcayın; tesisleri temiz tutun ve iyi hijyen sağlamak için yeni duşlar alın.

PERSONELİNİZİ YÖNETİN:

Cezaevinizin verimli bir çalışma ekibine ihtiyacı olacak. Durumu inceleyin ve iş akışınıza ve büyüme stratejinize bağlı olarak çalışanları işe alın veya kovun. Mutfak çalışanları, doktorlar, inşaatçılar, kapıcılar veya gardiyanlar ile ofis çalışanlarını istihdam edin. Her departman işinizdeki temel ihtiyaçları karşılayacaktır ve hapishanenizi karlı hale getirmek için ekibinizi akıllıca yönetmelisiniz.

TESİSLERİNİZE YATIRIM YAPIN:

Mahkumlar ve personel, gelişim için iyi bir vizyona sahip harika bir yöneticiye ihtiyaç duyar. Daha iyi çalışma koşullarına sahip olmak için personel departmanlarını iyileştirin ve yükseltin: bakım odası, ofisler, mutfak, revir, çamaşır odası veya güvenlik bölgesi. Mahkumları unutma: Duşlarını, cezaevi bahçesini yükselt, yeni sektörler aç, hücre modülleri ekle, ziyaret odasını ve kantini iyileştir. Su ve elektrik kaynaklarını kontrol edin ve hapishanenizi daha rahat hale getirin.

CEZA İNGİLİZCE GÜVENLİ OLUN:
İsyanları kontrol ederek ve savaşarak iyi bir üne sahip olun. Hükümlülerinizi mutlu etmek ve gardiyanlarınıza iyi koruma ekipmanı sağlamak için hapishanenizi akıllıca çalıştırın. Gerekirse izolasyon hücresinden kaçmayı ve kullanmayı deneyebilecek tehlikeli tutsakların farkında olun.

BAŞARILACAK REHABİLİTAT PRİSONLARI:

Mahkumların reformu sayesinde para kazanın ve boş karlar elde edin. Hükümet ve toplum seninle gurur duyacak! İş stratejiniz sayesinde itibarınızı artırın ve daha büyük hapishaneler için teklifler alın.

Eğer yönetim ve boşta oyunları seviyorsanız, Prison Empire Tycoon’un tadını çıkaracaksınız! Bir hapishane işini karlı sonuçlarla büyütmek için stratejik kararlar alınması gereken, oynaması kolay bir oyun. Küçük ve mütevazı bir hapishaneden başlayarak imparatorluğunuzu geliştirin ve tesislerinizdeki görünür ilerlemenin kilidini açın. Küçük işletmenizi dünyanın en iyi yüksek güvenlikli hapishanesine dönüştürün ve dünyanın en iyi hapishane yöneticisi olun!

 

Prison Empire Tycoon – Idle Game 1.1.3 Apk Mod

 

Prison Empire Tycoon - Idle Game Gameplay | Android Simulation ...

Prison Empire Tycoon – Idle Game 1.1.3 Apk Mod

Prison Empire Tycoon - Idle Game - Apps on Google Play

Özellikler:

İşte demir kale, okyanusun ortasında en tehlikeli mahkumları içerecek yüzen bir hapishane.
Demir Kale’de inanılmaz efsanevi karakterlerin kilidini aç
Hata düzeltme ve optimizasyon.

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin