Racing Fever: Moto v 1.80.0 Hileli APK FULL İndir

Screenshot ImageScreenshot Image

Racing Fever: Moto, yepyeni bir motor yarışı deneyimi geliyor!

Bu oyunda, bir çift lastiğin sizin için birlikte sunabileceği tüm adrenalin, eğlence ve heyecanı harmanladık. Inanılmaz yarış deneyimi ve nefes kesen grafikler ile, android telefonunuzda gerçekçi motor yarışı.

4 farklı kamera açıları
Daha gerçekçi bir deneyim için, yarışçınızın bakış açısından oynayabilir veya farklı kamera açıları kullanarak yarış üzerindeki kontrolünüzü artırabilirsiniz.

Gerçekçi modellenmiş motosikletler
Sizin için en küçük ayrıntısına kadar 16 farklı motosiklet modelledik. Seçimini yap, performansını artır, tasarımını değiştir ve yarışa başla.

4 farklı çete lideri ve onlarca seviye ile bir yarış macerası
4 farklı bölge ve 4 acımasız çete lideri! İnanılmaz bir atmosferde farklı mevsimlerde farklı yarış türleri onlarca sizi bekliyor. En iyi yarışçı olduğunu kanıtlamak için tüm 4 liderleri yenin!

4 farklı kontrol seçenekleri
İki yarışçının birbirine benzemediğini biliyoruz! Hepinizi tatmin etmek için bir kontrol seçeneği dahil ettik. Telefonunuzu eğerek veya ekrana dokunarak bisikletinizi kontrol edin. Yarışı kazanmak için hiçbir mazeretin kalmadı!

23 farklı dilde destek
Endişelenmeyin, sizinle aynı dili anlıyoruz ve konuşuyoruz!

Kaçış Modu
Bu oyunda, hız Limitleri kırılacak şekilde ayarlandı! Polislerden koşarken, sadece sen ve motorun olduğunu unutmayın!

Günlük Bonus Modu
günlük ödüller

Özel Mod
Polis günün saati, hava koşulları, trafik yoğunluğu, hız ve akış ve numarasını bile ayarla! Kuralları Sen Koy, yarışı kazan!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin