Ready, Set, Monsters! 1.0.2 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Hazır, Başla, Canavarlar! Cartoon Network EMEA tarafından android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz bir Aksiyon android oyunudur!

Hazır, Başla, Canavarlar’da Powerpuff Kızları ile sonsuz bir canavar ordusunu yumrukla, tekmele ve parçala!

KURTARMA İÇİN PPG
Korkunç kötüler sürüsünü dövmek için Blossom, Bubbles veya Buttercup’ı seçin. Yüksek puanınızı geçip geçemeyeceğinizi görmek için benzersiz güçlü yönlerini kullanın!

SÜPER HIZLI AKSİYON
Basit dokunma kontrolleri, doğrudan aksiyona atlamayı kolaylaştırır, ancak hızlı dövüşler ve çeşitli düşman saldırıları hem tepki sürenizi hem de savaş stratejilerinizi zorlayacaktır.

GÜCÜ SERBEST BIRAKIN
Powerpuff Girls’ün yeteneklerini onları daha hızlı, daha güçlü ve daha sert hale getirmek için yükseltin. Her kıza özel aura saldırılarının kilidini açarsanız, hasarı gerçekten vereceksiniz!

DOST CANAVARLARI TOPLA
Canavar Adası’ndaki her canavar kötü değildir! Ekstra saldırılar, iyileştirme güçleri, pasif bonuslar ve daha fazlasıyla size yardımcı olabilecek dost canavarları bulun!

READY, SET, MONSTERS’ın şimşek hızındaki savaşlarında Blossom, Bubbles ve Buttercup’ın bir sürü korkunç düşmanla savaşmasına yardım et!

Bu oyun şu dillerde mevcuttur: İngilizce, İtalyanca, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Romence, Lehçe, Bulgarca, Rusça, Felemenkçe, Norveççe, Danca, İsveççe, Türkçe, Arapça, Latin Amerika İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi, Geleneksel Çince , Malayca, Thai, Endonezya

Herhangi bir sorun yaşarsanız [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin. Bize karşılaştığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı anlatın. Bu uygulama Cartoon Network ve ortaklarımızın ürün ve hizmetleri için reklamlar içerebilir.

***********

Bu oyunu indirmeden önce lütfen bu uygulamanın şunları içerdiğini göz önünde bulundurun:

– Oyunun performansını ölçmek ve oyunun hangi alanlarını iyileştirmemiz gerektiğini anlamak için “Analizler”;
– Turner reklam ortakları tarafından sağlanan ‘hedeflenmemiş’ reklamlar.

 

Ready, Set, Monsters! 1.0.2 Apk Mod

 

Ready, Set, Monsters! - The Powerpuff Girls Android Gameplay ᴴᴰ ...

Ready, Set, Monsters! 1.0.2 Apk Mod

Ready, Set, Monsters! | Powerpuff Girls Wiki | Fandom

Mod bilgisi:

Para Hilesi

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin