Real Driving Sim v 4.5 Apk Mod Hileli Full İndir

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
--

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Gerçek Sürüş Sim (MOD Sınırsız Para) mobil cihazlar için en iyi sürüş simülasyon oyunlarından biridir. Bu oyun, sık sık sürüş simülasyon oyunları oynuyorsanız tanıdık bir yayıncı olan Ovidiu Pop tarafından geliştirilmiştir. Öne çıkan ürünlerinden bazıları şunlardır: Otobüs Simülatörü, Truck Simulator, Euro Truck Driver 2018, Driving School 2016,…

Temel olarak, Gerçek Sürüş Sim hala bir yarış oyunu. Ancak oyun, Asphalt 9 gibi ateşli yarışlar yerine oyuncunun sürüş deneyimine odaklanıyor. Pistteki diğer yarışçıları yenmeye çalışırken aşırı hızlarda sürmenize gerek yok. Araba sürerek ve gezerek dinlenmeyi seven oyuncular için uygundur. Çok sayıda araba ve birçok farklı şehir ile ücretsiz bir seyahat bileti ve ünlü süper arabaları deneyimleme fırsatı alacaksınız.

Oynanış

Bu oyunda rekabet yok, yoğun yarışlar yok. Göreviniz Gerçek Sürüş Sim oyunun gerektirdiği yerlere sürmektir. Bazen sizin için bazı ekstra gereksinimler vardır. Aracı 100 km / s hızla çalışır durumda tutmak veya yolda üç kez drift yapmak gibi.

Görevi tamamladıktan sonra para alacaksınız. Para miktarı, görevi gerekli sürede tamamlayıp tamamlamamanıza bağlıdır. Ne kadar çok zaman harcarsanız, o kadar az para kazanırsınız.

Aslında, pek çok oyuncu bu görevlerle ilgilenmiyor. Oyunun haritası 20’den fazla şehir ve birçok farklı ülkeyi içeriyor. Harita açıkken, istediğiniz yeri özgürce keşfedebilirsiniz. Bu bazen oyunun görevlerini tamamlamaktan daha caziptir. Seyahat etmek, güzel banliyölerin manzarasını keşfetmek ve oyunun gerektirdiği yere gitmek arasında seçim yapmalısınız.

80’den fazla lüks araba

Gerçek Sürüş Sim Seçmeniz ve garajınıza getirmeniz için 80’den fazla arabaya sahiptir. Cabrio, süper otomobil, arazi araçları, SUV’lar ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi modern ve modaya uygun araç sizi bekliyor. Oyunun arabaları Lamborghini, Ferrari, Mercedes, BMW, McLaren gibi gerçek hayat markalarından modelleniyor… Bu, dünyayı en sevdiğiniz arabanızla keşfetmeniz için harika bir fırsat.

Kontrolör

Gerçek hayatta araba kullanmak için yeterli bilgi ve deneyime sahip biri için süreç genellikle birkaç ay sürer. Sürüş simülasyon oyunları genellikle normal yarış oyunlarından daha zordur. Çünkü simülasyon oyunları oynarken, her kontrol anahtarını ezberlemeniz ve ustalaşmanız, ardından arabayı gerçek hayattaki gibi çalıştırmak için kontrol etmek için düğmeleri nasıl birleştireceğinizi öğrenmeniz gerekir.

Gerçek Sürüş Sim size cihazı eğmek, direksiyon simidini kullanmak, ok düğmelerini kullanmak, kumanda kolunu kullanmak dahil olmak üzere dört sürüş modu sağlar. Genellikle direksiyon simidini seçiyorum çünkü gerçek hayatta araba kullanmak gerçekçi gibi geliyor. Ekranınızda dönüş sinyalleri, korna, direksiyon simidi gibi bir arabaya karşılık gelen birçok kontrol tuşu bulunmaktadır. Gaz pedalı ve fren, ekranınızın sağ tarafındadır. Ekranın altında Google Haritası gibi bir harita, bir yakıt ölçer ve bir hız göstergesi bulunur.

Yakıt ölçer, her sürücü için önemli bir bilgidir. Oyunun yolda oldukça fazla benzin istasyonu var, haritada da görünüyor. Bir sonraki benzin istasyonuna gidene kadar daima arabanızda yeterli yakıt olduğundan emin olun.

Yüksek kaliteli grafikler

Elbette. Bir sürüş simülasyon oyunu için grafikler son derece önemli bir faktördür. Oyuncunun sürüş deneyimini doğrudan etkiler. Ve Gerçek Sürüş Sim harika bir iş çıkardı. Gerçekçi grafikler, yüksek görüntü kalitesi ile oyun, oyunculara gerçek hayatta sürüş hissi veriyor. Kontrol sistemi oldukça iyi ve pürüzsüz. Ayrıca güneş ışığı, yağmur, sis, kar ve gündüz ve gece döngüsü gibi hava etkileri yolculuğunuzu daha beklenmedik zorluklar haline getirir.

Oyunun sesi de oldukça övgüye değer. Motor sesi ile gerçekçi ses efektleri, araba hareket ettiğinde tekerleklerin sesi. En iyi deneyim için son teknoloji bir telefon kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.

Özel motor

Orada durmamak, Gerçek Sürüş Sim oyuncuların otomobilin dışını, motorunu, boya rengini ve iç mekanını özelleştirmesine olanak tanır. Araba severler için birçok gelişmiş seçenek var. H-Shifter ve Clutch arasında en sevdiğiniz manuel şanzımanı seçebilirsiniz. Çok sayıda ayarlamalar sizi bekliyor. Kaçırma!

Tabii ki, süper otomobillerin fiyatı ucuz değil. Arabanın motorunu yükseltmenin ve özelleştirmenin maliyeti, kilidini açmak için yeterli paraya sahip olmak için birçok görevi tamamlamanızı gerektirir. Bu yolu seçebilir veya daha basit bir yol seçebilirsiniz, bu da bizim Gerçek Sürüş Sim (MOD Sınırsız Para). MOD sürümü ile, en pahalı araba olsa bile, istediğiniz arabayı satın almak için yeterli paranız var. Fiyatı umursamadan kişiselleştirmekten, motoru yükseltmekten, arabanın rengini değiştirmekten çekinmeyin.

Sonuçlandır

Sürüş simülasyon oyunları şu anda nadir olmasa da, Gerçek Sürüş Sim oyunculara adını nasıl hatırlatacağını bilir. Bir oyundan daha fazlası olan oyun, gerçek hayatta araba kullanırken size birçok ders verir. İyi bir sürücü olduğunuzdan eminseniz, gece veya sisli koşullarda araba kullanmak sürüş becerileriniz için hala büyük bir zorluktur.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın