Real Steel World Robot Boxing v 37.37.219 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Real Steel World Robot Boxing de robot dövüş oyunu android için kendi robotlarınızı yapıp arenalarda dövüştürdüğünüz bir dövüş oyunu dünya robot dövüşlerine katılın ve en iyi robotlarla kapışın! 11 büyük arenada robotlarla kapışın! kendi robotunuzu kişiselleştirin renklerini değiştirin geliştirin güçlü,hızlı gibi geliştirmeler ile kendi robotunuzu üst düzey bir robot yapmak için yükseltmeler yapın! 

Robot Titanları Salın!

9 feet boyunda yükselen ve 2000 kilo üzerinde ağırlığında 58 nihai dövüş makineleri, favori superstars dahil robot titans ve efsaneler – Zeus, Atom, gürültülü çocuk ve İkiz şehirler.

Heyecan verici küresel çok oyunculu savaşlarda 100 milyon WRB oyuncusu arasında en büyük sıralanmış robot dövüşçüleriyle savaşın. Ligler ve küresel turnuvalara karşı  kazanmak için güçlü 1, 2, 3 ve 4 yıldızlı robotlar içinden legends Atom, Zeus ve tüm zamanların favori Şampiyonları ile dövüşün, Liderlikte üst şampiyonluk unvanını iddia ve nihai Dünya Robot Boks Şampiyonu olarak dünya şampiyonu olun!

Dev robotlar güçlü yumruklar ile düşmanlarınızı nakavt edin ve kupalar kazanın çeşitli ödüllerle robotunuzu geliştirin yada yeni bir robot alın!

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

 

 

Yazar: admin