Rebel Inc. 1.6.0 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Rebel Inc., android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Ndemic Creations tarafından yapılan bir Simülasyon android oyunudur!

İsyanı durdurabilir misin? Plague Inc.’in yaratıcısından benzersiz ve derinden çekici bir siyasi / askeri stratejik simülasyon geliyor.

Savaş bitti ‘ama hepimiz bunun hiçbir şey ifade etmediğini biliyoruz. Ülkeyi istikrara kavuşturmak için, halkın kalbini ve aklını kazanmak için askeri ve sivil öncelikleri dengelemeniz gerekirken aynı zamanda isyancıların iktidarı ele geçirmesini de durdurmalısınız!

Rebel Inc., ‘Plague Inc.’in yaratıcısından yeni bir oyundur. – 120 milyondan fazla oyuncuyla şimdiye kadarki en popüler ücretli oyunlardan biri. Güzel grafikler ve eleştirmenlerce beğenilen oyun ile mükemmel bir şekilde yürütülen Rebel Inc., modern karşı ayaklanmanın karmaşıklıklarından ve sonuçlarından ilham alan derin ilgi çekici, stratejik bir meydan okuma sunuyor.

◈◈◈

Özellikleri:
● Zengin olarak modellenmiş beş bölgeyi dengeleyin
● Karşı isyan taktiklerinin yenilikçi temsili
● Yerel hükümeti güçlendirmek için gerçekçi girişimlere fon sağlamak
● Kapsamlı araştırmalara dayanan son derece ayrıntılı, aşırı gerçekçi dünya
● Akıllı stratejik ve taktik yapay zeka
● Kararlarınızla şekillenen karmaşık anlatım algoritmaları
● Çok farklı yeteneklere sahip altı eşsiz vali
● Kapsamlı oyun içi yardım ve eğitim sistemi
● Tam Kaydetme / Yükleme işlevi
● İnternet bağlantısı gerekmez

Önemli bir not:
Kurgusal bir oyun olmasına rağmen, Rebel Inc. önemli gerçek dünya konularına bakar ve onlarla hassas bir şekilde başa çıkmak için her türlü çabayı gösterdik. Oyun kapsamlı bir şekilde araştırılmış ve önde gelen bölgesel politikacılar, iş adamları ve gazeteciler ile uluslararası hayır kurumları, uzmanlar ve hükümetlerle işbirliği içinde geliştirilmiştir.

Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Korece, Japonca, Çince (Geleneksel) ve Rusça dillerinde yerelleştirilmiştir.

◈◈◈

Güncellemeler için birçok planım var! İletişim kurun ve ne görmek istediğinizi bana bildirin.
James (tasarımcı)

 

Rebel Inc. apk indir

 

Rebel Inc. 1.5.0 için Android - İndir

Rebel Inc. apk indir

Rebel Inc: Escalation Steam'de

Özellikler:

Rebel Inc. Güncelleme 4 – Azure Barajı genişlemesi Yeni harita: Azure Barajı – Katastrofik selleri önlemek ve bu kurak bölgede istikrarı sağlamak için geniş bir barajı yeniden inşa edin. Yeni Vali: Geliştirme Direktörü – Bu yetenekli mikro yönetici, bölgeleri kalkınma için önceliklendirmek ve bölgenin kilit bölgelerini hızla stabilize etmek için sivil uzmanları görevlendirir. Tüm yeni sivil ‘endişeleri’ – Kalpleri ve zihinleri en iyi nasıl kazanacağınızı mı merak ediyorsunuz? Artık sivillerin belirli girişimlere ihtiyaç duyup duymadığını keşfetmek için istihbarat bölgeleri toplayabilirsiniz.

 

Yazar: admin