+1234567890
1, My Address, My Street, New York City, NY, USA
Renegade Racing v 1.0.8 Apk Mod Hileli Full İndir
Renegade Racing v 1.0.8 Apk Mod Hileli Full İndir
Not Doppler'in en sıcak yarış oyunu Renegade Racing MOD APK (Sınırsız Para) ile çılgın araba yarışlarına katılın.

Renegade Racing hakkında

Muhtemelen bilmiyorsanız, Renegade Racing bir zamanlar Miniclip'in bir internet sitesinde yayınlandıktan sonra oldukça 180 milyon oyuncuya ulaştı. Bu oyunu okul dersleriniz sırasında gizlice oynadıysanız, harika anılarınız oldu. Bu oyunun iOS ve Android sürümlerinin Not Doppler tarafından resmi olarak piyasaya sürüldüğü 2019'un başına kadar olmamıştı. Şimdi bu 2D kayan yarış oyununun heyecan verici anılarını cep telefonunuzda yeniden yaşayacaksınız.

Oynanış

Renegade Racing'de başlangıç ​​çizgisinden bitiş çizgisine geçmek sadece hızlandırıcıya basmaktır. hala birkaç takla atmanız gerekiyor! diğer 5 çevrimiçi oyuncuyu yönlendirmek, güzel akrobasi yapmak ve mükemmel bir yer için. Bu fiziğe dayalı yarış oyunu sırasında her beceri, hızlanma çubuğunuzu doldurur. Bu yüzden tereddüt etmeyin.Konvoyu dik yokuşlarla, çukurlarla ve hatta tehlikeli geçitlerle dolu yollarda her zaman yönlendirmek için ne zaman (sıklıkla) ve ne zaman güvende (nadiren) kalmanız gerektiğini anlamanız gerekir. Ayrıca, ekranda kaos uçuşan el bombalarından ve ateş mermilerinden kaçmaya odaklanın.Renegade Racing'in oynanışı da oldukça basit. Aracınızı ileri geri yönlendirmeniz için sadece iki düğmeniz var. Nitro kullanmak için iki kez hafifçe vurarak arabanıza x2 hız artışı sağlayın. Ne kadar çok gösteri yaparsanız, arabanızda o kadar çok nitro bulunur ve bu da bitiş çizgisine daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olur. Ancak, başarısız olursanız, ayrıca kolayca devrilebilir ve aracı 0 km / s hızdan çalıştırmanız gerekebilir. Her şeyin bir fiyatı vardır, değil mi?

Eşsiz, eğlenceli yatay kaydırmalı 2D grafikler

Renegade Racing'in oynanışı biraz mantıksız olduğu ve fizik kurallarına uymadığı için, grafikleri gerçekçi bir şekilde biçimlendirmeleri gerektiğinde geliştiriciler için zor. Oyunun tanıtımı sırasında, oyunun 2D kaydırma grafikleri de eleştirmenler tarafından büyük beğeni topladı. zarif fizik ve kontroller de sporun artı bir noktasıdır.

Daha fazla yeni yolun kilidini açın

Renegade Racing, haritayı ve ortamı sürekli değiştirerek deneyiminizi sürekli yeniler. Şehirler, kırsal bölgeler, yanardağlar ve daha fazlası.Daha önce hiç gerçekleşmemiş çılgın yarışlara katılın Renegade Racing'in pistine bakarsanız, neredeyse kesinlikle bunun bir yarış olduğunu düşünmüyorsunuz, sadece geleneksel bir yol. çift ​​katlı bir otobüs, bir kamyon ve bir buldozer arasında bir yarış düzenleyen bir yarış oyunu yoktur. Ancak Renegade Racing, tüm eski kuralları ve kuralları çiğnedi. Ferrari, Lamborghini veya herhangi bir süper arabaya gerek yok, bu oyuna süpermarketteki tek bir kamyonla başlayacaksınız.Bu oyun tüm fizik kanunlarını, evrensel yerçekimi kanunlarını yener. Bir tank dikey bir dağ burnunu kolayca geçebilir, hızlanabilir ve iyi bir çukuru atlayabilir.

Araçları yükseltin ve benzersiz arabaların kilidini açın

Önce bitir ve direksiyon, hızlanma, turboşarjlı motorlar ve daha fazlasını satın alan oyun içi bonuslar kazanacaksın. Büyük veya küçük her araba ayar detayı bir fark yaratır. Kaygan yarış arabaları ve pit kamyonlarından devasa bir çift katlı otobüse kadar zorlu yeni yolların ve sürekli büyüyen yarış arabalarının kilidini açmak için formunuzu koruyun. Ancak içiniz rahat olacak: Ne kullanırsanız kullanın, en yüksek hızda heyecan verici eğlenceye sahip olacaksınız ve kesinlikle trafik kurallarına uymayacaksınız.Renegade Racing, klasik yarış oyunlarında size pahalı süper arabalar sunmuyor. garajda, yarışa katılmak için otobüs, buldozer, kamyon, kruvazör gibi çeşitli araçlar arasından seçim yapacaksınız ... aslında iki katlı bir otobüs taksi nedeniyle o kadar hızlı koşamaz, ancak engelleri kolayca aşabilir. gücü ve boyutu. Araba için mıknatıslar (para emmek için kullanılır), nitro (arabayı hızlandırmak için kullanılır) gibi bazı özel donanımlar donatacaksınız.
İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın