Rising Super Chef 2 v 4.6.0 Apk Mod Hileli Full İndir

 

İşte Yükselen Süper Aşçı 2 geliyor!
Rising Super Chef’in yepyeni bir yükseltmesi, daha heyecan verici yeni seviyeler, daha zarif grafik tasarımlar ve gerçek tariflerden 1000’den fazla yeni yemek getiriyor.
Ayrıca şefi şimdi istediğiniz gibi giyebileceğiniz harika bir özellik de ekliyoruz.
Bundan sonra her ay yeni seviyeler düzenli olarak güncellenecek.
ŞİMDİ indirin ve bizimle güncel tutun!

İçinizdeki şefi serbest bırakma zamanı…

Rising Super Chef 2, çılgın mobil Mutfak & Yemek ve Restoran imparatorluk binasının lezzetli bir karışımıdır. Yükselen Süper Şef 2 – mutfak ve yemek pişirme oyunu harika bir yemek servis çarşı. Sonsuz oyun özellikleri bir addicting zaman yönetimi pişirme oyunu. Ne yaparsanız yapın, öldürmek ve çubuk odağını aydınlatmak için zamanınız varsa, kesinlikle bu mobil mutfak Restoran oyununu seveceksiniz 🙂

Yükselen Süper Aşçı 2 olmak için yiyecek kamyonu pişirme ateş macerasında Emma’ya katıl… Uzun bir komik yol… Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği vardiyaları için kollarını topla çünkü Emma’nın yardımına ihtiyacı var. Hızlı servisler ve lezzetli yemekler sunarak, lütfen müşterileri memnun edin ve yemek cenneti yapın.

Scramble Egg, Pizza, Hotdog, Hamburger gibi en lezzetli ve eşsiz yemekleri pişirerek müşterilerinize hizmet vermek için bir zincir restoranında kiralandınız. Speedy hizmet sunmak ve lütfen müşteriler şimdiye kadar en bulmak Lezzetli ve Benzersiz gıda ürünleri ile. Yemekleri mutfağınızın en iyi tarifleriyle dağıtın. Tarifler asla unutma. Tarif hatırlamak müşterilerinize hızlı servis sistemi sağlayacaktır.

Emma’ya katılın, müşteri mobil mutfak restoranınızda göründüğünde yardım edin. İşte kepçe, mobil mutfağınızın en iyi daldırma tarifi ile müşteriye hizmet etmek için Fantastik, Lezzetli ve Benzersiz yemekler yapma zamanı!

Mobil restoranın çılgın kaderini elinize alın. Burger, Fries, Pizza’dan her şeyi hazırlayarak müşterilerinizi mutlu edin; Siparişleri alın, müşterileri oturtmak için dokunun ve kaydırın, sıcak yemekler servis edin ve mobil Mutfak Restoranlarınızı yükseltmek için ipuçları toplayın!

Yükselen Süper Şef 2 – mutfak ve yemek pişirme oyunu eğlenceli bir yemek foodie cenneti. Bu sizi ayak parmağınızda tutar, farklı Tarifler ile farklı yemekler yaparken zaman! En lezzetli ve eşsiz yemeklerin servisine hazır olun.

Sınırlı bir süre için, müşterileri mutlu etmek için zamanında doğru yemekleri yapmalısınız. Rising Super Chef 2 – mutfak ve yemek pişirme oyunu harika bir franchise’a bağımlılık verir ve kesinlikle sizi ruhlandıracaktır.

Önemli bir eğlence istiyorsanız, en iyi Rising Super Chef 2 – mutfak ve yemek pişirme oyununu asla kaçırmayın. Kolay ve bağımlılık yapıcı adrenalin devam edecektir.

Yükselen Süper Aşçı 2 Apk Mod

Rising Super Chef 2 v 4.6.0 Apk Mod

Yükselen Süper Aşçı 2 Apk Mod

Rising Super Chef 2 v 4.6.0 Apk Mod

Özellikler:

30 seviyeli yeni bir Portekiz Mutfağı haritası mevcuttur ve size yeni müşteriler ve güçlendirmeler getirir !.
 

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin