Rocket Royale 2.0.1 Apk Mod Hileli Full İndir

 

Rocket Royale, OneTonGames tarafından yapılmış, android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz bir Aksiyon android oyunudur!

Battle Royale oyunlarının yeni bölümü burada!

ŞİMDİ DUO MODU İLE! Arkadaşını davet et ve birlikte oyna!

Rocket Royale, aksiyonun ölmekte olan bir dünyada gerçekleştiği destansı bir çok oyunculu çevrimiçi savaş royale. İnsanlar hayatları için çaresizce savaşırlar. Ama sadece bir kurtulan… Ne dakika! Rocket Royale’de herkes mahkum değil! Herkesin hayatta kalma şansı var! Vites topla ve burayı terk etmek için bir roket yap. Ya da en zor yolu seçin ve savaş alanlarında hayatta kalan tek kişi olun! Rocket Royale, etrafınızdaki örtüleri işleyerek ve inşa ederek birçok taktik sağlar! Yaratıcı olun, akıllı davranın ve kum havuzu savaş alanında büyük yıkım yapın! Becerilerinizi artırın ve battle royale’in kralı olun!

Cep telefonunda oyna ve zafere giden yolu oluştur! Keşfetmek için büyük harita, hızlı tempolu kesintisiz eylem, basit kontroller, yıkılabilir çevre! Nadir ve efsanevi şeyleri yağmalayın, düşmanlarınızı vurun, kaynakları toplayın ve kapaklar hazırlayın! Cephaneliğinizde 20’den fazla silah ve her silahın kendi nadirliği, parametreleri ve ekleri var! Her silahı yükseltin ve kendi oyun tarzınızı geliştirin! Savaş topraklarında zirveye çıkın! İyi şanslar!

*** ROCKET ROYALE’DE YAKINDA GELİYOR ***
– İkili mod! Arkadaşlarınla ​​oyna!
– Dans, sırt çantaları ve yeni roket görünümleri gibi yeni özellikler!

Rocket Royale Apk Mod

Rocket Royale 2.0.1 Apk ModRoket Royale Apk Modu

Rocket Royale 2.0.1 Apk Mod

mod bilgisi:

Sınırsız para birimi
Sınırsız Altın
Sınırsız Yükseltme Puanı

Özellikler:

Mutlu Noeller ve mutlu yıllar!
– 10 Aralık – 13 Ocak tarihleri ​​arasında bir tatil etkinliği başlatıyoruz.
– Rocket Royale haritasına 4 yeni nadir etkinlik eklendi. (ne olduğunu söylemeyeceğiz :)

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin