RollerCoaster Tycoon Touch 3.12.0 Apk Mod Hileli Full İndir

 

RollerCoaster Tycoon® Touch ™ ile tema parkı krallığınızı oluşturun, özelleştirin ve yönetin.

En güzel park eserlerinizi güzel 3D grafiklerle oluşturmak, yönetmek ve paylaşmak hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı. Hayalinizdeki parkı inşa etmek için bardak altlığı, sürüş, dekorasyon ve daha fazlasıyla dolu açık kart paketleri. Görevlerinizi tamamlayın ve binalarınızı yükseltmek için daha fazla kart edinin, peep’lerinizi mutlu edin ve parkınız için daha fazla para kazanın! Yenilikçi, dokunmatik kontrollü bir bardak altlığı üreticisi, zahmetsizce bardak altlığı çekmenize olanak tanır ve sezgisel yol ve bina yerleşimi ile birlikte, Tycoon yaratıcılığınızı hızlı bir şekilde ifade etmeye başlayabilirsiniz. Hayalinizdeki park sizi bekliyor!

RollerCoaster Tycoon Dokunmatik apk

RollerCoaster Tycoon Dokunmatik apk

Ana Özellikler:

• Kart Paketleri: Heyecan verici gezintiler ve bardak altlıklarıyla dolu kart paketleri toplayarak eğlenceli, vahşi ve yaratıcı parklar oluşturun. Seviyenizi artırın, Görevleri tamamlayın veya parkınız için farklı bardak altlıkları, sürüşler, manzaralar ve görevler almak üzere yeni kartlar toplamak için Kart Mağazasını ziyaret edin.

• Coaster Builder & Track Editor: Kullanıcı dostu spline tabanlı coaster ve track editörü ile kolayca ahşap, hiper, demir ve çelik bardak altlıkları, paletler, destekler ve istasyonlar çizin.

• Park Gezilecek Yerler: 100’den fazla farklı düz sürüş, park dekorasyonları, yollar, restoranlar, mağazalar ve daha fazlası arasından seçim yaparak rüya parkınızı özelleştirin ve misafirlerinizi memnun edin. Tüm sürüşler güzel bir şekilde 3D olarak işlenir ve canlandırılır!

• Park Yönetimi: Aktiviteler, park değeri, gelir ve park dekorasyonlarında gözetleme memnuniyet seviyelerini koruyarak başarılı bir park oluşturun ve sezgisel Park Yönetimi paneliyle her şeyi takip edin.

• Sosyal Özellikler: Parkınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve canlı etkinlikler ve coaster yarışmaları sırasında başkalarıyla sosyal olarak oynayın.

 

Özellikler

Six Flags 2.Sezon 12 Eylül’de Başlıyor! Yeni binalar: Kafatası Dağı, Altı Altı, Turuncu Bayrak, Şeytan Kayası, Korku Şenliği El Yeni Senaryo “Küçük ama Dayanıklı” Sürmeler yıkılmaz, peeplerin yarısını tutar. Ödüller şunları içerir: Paralar, Biletler, Aquacoins, Deneyim Puanları ve Kaplamalar

DEĞİŞTİRİLMİŞ:

1. Sonsuz Sabit Para Birimi
2. Sonsuz Kalp Para Birimi
3. Sonsuz SoftCurrency

 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin