Romance Club Apk Mod Hileli Full İndir

v 1.0.6500

Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 1.0.6500

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Romance Club MOD APK (Free Premium Choices) oyununu Android cihazınıza indirip kurun ve romantik bir aşk hikayesi yazmaya başlayın.

Romance Club hakkında bilgi verin

İlginç bir oyun mutlaka aksiyon, dövüş veya sihir sahneleri içermez. Bazı insanlar basit ve pratik olma eğilimindedir ve oyunun bir parçası gibi hissetmek isterler. Ben Romantizm Kulübü’nden bahsediyorum. Görsel roman türüne ait, yeni bir yaşamı, hikayelerinizin etrafında yeni bir dünyayı simüle ediyor – ana karakter.

Eğlenceli anların tadını çıkarın, her zaman istediğiniz gibi yaşayın ve aşkınızın hikayesini yazın!

Oynanış

Romance Club, hikayeyi istediğiniz yönde yönlendirmek için düğümlerin oluşturulmasında anahtar rol oynayan, bir parçası olduğunuz görsel hikayelerden oluşan bir koleksiyon sunar. Episode Choose Your Story veya Your Story Interactive ile aynı türde ünlü yayıncıların hayranıysanız, görsel roman oyunlarının basit oynanışına yabancı değilsiniz.

Bir hikaye seçip onu deneyimlemeye başladığınızda, diğer insanlarla tanışacak, birlikte sohbet edecek, etkinliklere katılacak ve onlarla etkileşim kuracaksınız. Süreç sizin kontrolünüz altında. Her soru veya belirli bir durum alındığında, sistem birkaç seçenek sunar. Bunlardan birini seçecek ve oyunun akışına devam edeceksiniz.

Bu oyun oldukça ilginç, gelecekte ne olacağını bilemeyeceksiniz. Ancak gerçeğe dayanarak, bugün tanışmayı reddettiğiniz adamın bir daha asla karşınıza çıkmayacağını kolayca tahmin edebilirsiniz. Kariyer fırsatları aynı.

Karakterinizi özelleştirin

Romance Club, elmas ve kahve fincanları içeren bir para sistemine sahiptir. Çoğu insan Premium Seçenekler satın almaya alışkın olduklarını düşünüyor, ancak bu gerçekten doğru değil. Giysiler, takılar, saç stilleri ve daha fazlası gibi aksesuarlar için de alışveriş yapabilirsiniz. Bunların hepsi karakterinizi tüm erkeklerin gözünde güzel ve muhteşem hale getirecek.

Romantik bir aşk hikayesi yazın

Seçenekler: Oynadığınız Hikayeler veya Bölüm – Hikayenizi Seçin bu türdeki en popüler oyunlardır. Ancak uzun bir yolculuk oldu. Geliştirici, bir hikaye oluşturmaya ve her yönden daha derine inmeye odaklanır. Romance Club tam tersi yönde ilerliyor, oyunun birçok hikayesi var ama her hikayenin içeriği uzun değil ama çok derin.

DRACULA: A LOVE STORY, deneyimleyeceğiniz ilk hikaye. Bir vampir lordu olan birine aşık olursan ne düşünürsün? Onun kim olduğunu kabul edip, normal bir insan olma isteğini yerine getirmesine ve yanlış yapmayı bırakmasına yardım edecek misin? Osmanlı sarayını keşfedin, güçler arasındaki mücadeleye düşün. Aşk, asırlardır lekelenen nefreti giderebilir mi? Cevap sizindir.

DIŞ MEKANDAN AŞK: Bu başka bir aşk hikayesi, yabancı bir gezegenden kahraman ve prens hakkında. Krallığın güçleri tarafından ihanete uğradı. Şans eseri, suikasttan kaçarak yeni evi Dünya’ya katıldı. En zor zamanlarda ona yardım etmek için yanında kalın, aşkları yakında çiçek açacaktır.

HEAVEN’S SECRET: Hikaye yeni bir boyuttan hoşnut. İlk sahne, meleklerin ve iblislerin birlikte çalıştığı ve birlikte yaşadığı bir akademide geçiyor. Ancak bu, buranın barış içinde olduğu anlamına gelmez. Her zaman garip şeyler oluyor, baştan çıkarıcı şeyler ve bekleyecek birçok şey var. Şimdi keşfedin!

VAZGEÇ EFSANESİ: Bu hikaye güzel bir kadın, ama kader hakkındadır. Kaçırıldı ve bir kaçakçıya satıldı. Onu bir geyşa olması için eğitmeye çalışırlar. Ama büyük bir hırsla her zaman Kitsune olmak istedi. Gözaltından kaçtı. Bu, onu kötü adamlar ve korkunç yaratıklar tarafından rahatsız ediyor.

Ayrıca Wave Patrol, Sails in the Sails, Queen in 30 Days, My Hollywood Story gibi onlarca hikaye daha var … Mevsimlere, türlere ve kısa özetlerden oluşuyor. Ana ekran arayüzünde daha fazla bilgi görüntüleyebilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın