Runefall – Medieval Match 3 Adventure Quest v20201016 (Mod Apk) Hileli Full İndir

Runefall - Ortaçağ Maç 3 Macera Görevi

Runefall – Medieval Match 3 Adventure Quest v20201006 (Mod Apk) Tarihi ortaçağ köyü Rivermoor’a hoş geldiniz!

Ev sahibiniz, Rivermoor polis memuru Hadrick sizi bekliyor. Avatarınızı seçin ve destansı bir maceraya başlayın! Hadrick’in bu boş ortaçağ kasabasında huzuru korumasına yardım edin.

Bu kaynakları kazanmak için 3 veya daha fazla altın, taş ve odun parçasını eşleştirin. Eşleşme ne kadar büyükse, o kadar çok kaynak alırsınız. Kaynaklarınızı Rivermoor kasabasını yeniden inşa etmek için kullanın. Rivermoor, savaş sırasında terk edilmiş ve yalnızca 3 kişilik bir nüfusa sahip eski bir ortaçağ köyüdür. Kraliyet Kralına aidatlarını ödeyecek kadar para kazanmak için çaresizce fazladan bir ele ihtiyaçları var!

Her maç 3 mücadelesinin gizli bölümlerini açın ve gizli eserleri keşfetmek için karoları patlatın! Eserleri bulduğunuzda her seviye tamamlanır. Hangi eski sırları ve rünleri ortaya çıkaracaksınız? Topladığınız eserleri, runeleri ve kaynakları takip etmek için envanter aracınızı kullanın. Görevleri çözmek ve köye görevlerinizi yerine getirmek için bilgileri bir araya getirin!

SEQUENCES ile daha fazla bonus kazanın! Daha fazla kaynak kazanmak için ekranınızın üst kısmında listelenen 5 sırayla nesneleri eşleştirin.

Klasik eşleştirme mekanizmasını keşif, eşya koleksiyonu ve hatta görevlerle birleştiren bu yenilikçi yeni Match-3 macerasında güzel Silverdale krallığını keşfedin! Devasa çevreleri geçin, kaynakları toplayın, engelleri aşın, bulmacaları çözün ve şirin Rivermoor köyünü yükseltin.

Peki… Geceyi burada geçirmeyi düşünüyor musun? Bu destansı meydan okuma için sadece en cesur maç 3 şövalye var. Hadrick’in işlerini tamamlamasına ve destansı 3’lü eşleştirme macerasına başlamasına yardım et!

– RUNEFALL ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ –

Ücretsiz bir Match 3 macerasına gitmek için kaydırın!
Görevleri çözmek için öğeleri toplayın!
Sayısız çevresel engelle karşılaşın!
Rivermoor için düzinelerce güçlendirici satın alın!
Muazzam seviyeleri geçin!
7 güçlendirmenin ve düzinelerce oyun bonusunun kilidini açın!
Tamamen seslendirilmiş karakterlerden oluşan ilginç bir kadro!
Ödüller için Günlük giriş yapın
Kişisel bir avatar oluşturun

Facebook’ta bizi beğenin:
https://www.facebook.com/tamalakigames/
Runefall - Ortaçağ Maç 3 Macera Görevi
Runefall - Ortaçağ Maç 3 Macera Görevi

MOD APK:
1. para birimini artırın / Ahşap, Taş, Para, Değerli Taşlar

Adımları Yükleyin:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sini yükleyin
3. Keyfini Çıkarın

İNDİR:

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin