Rush Royale – Tower Defense Mod Apk Hileli Full İndir

v1.1.2650

0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v1.1.2650

Reportar esta app

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Rush Royale - Kule Savunması

Rush Royale – Kule Savunma v1.1.2650 (Mod Apk) Bir zaman Kule savunması diğerleri gibi! Rush Royale’de kulelerin yerini güçlü savaşçılar ve büyücüler alıyor!

Temel savunma oyunları ciddileşti … ama yine de çok eğlenceli! Kahramanlarınız, bir düşman hücumuna karşı kale savunması, son ve en iyi umuttur. Sürü savunmasında cesur bir mücadelede onları yağmur oklarını ve sihirli füzeleri izleyin!

Bu eşsiz bir kombinasyon taret savunması ve koleksiyon kart oyunu! Tıpkı rastgele zar atışlarının ordularla savaşmanın kaderini belirlemesi gibi, burada da kazanmak ve galip gelmek için Lady Luck’a güvenmelisiniz! En güçlü kule savunma kahramanlarından oluşan bir güverte toplayın!

TD … ama rekabetçi bir dokunuşla! En iyi arkadaşlarınıza (veya en kötü düşmanlarınıza) karşı acele edin – kale savunmasını ilk tamamlayan kazanır! Bir bakıma, gerçek zamanlı bir PvP savunmasıdır – birkaç TD oyununun sahip olduğu!

Krallığınızı koruyun! Güçlü düşmanlarla ve korkunç patronlarla çarpışın, savaşta düşmanlarınıza büyü ve çelik salın! En hızlı tempolu kule savunma oyunlarından biri… ve aynı zamanda bir birleştirme oyunu kadar sevimli görünüyor!

Taret savunma kaynaklarınızı akıllıca kullanın – iyi temel savunma oyunlarında olduğu gibi, en zeki general kazanır!

Toplayın, savunun ve egemen olun! Rush Royale – Kule Savunması burada!
Rush Royale - Kule Savunması
Rush Royale - Kule Savunması

MOD:
Reklamları izlemeden ücretsiz öğeler elde edebilirsiniz (örneğin, savaş başlamadan önce ödülü artırmak).

İNDİR:

İndirmek İçin Tıklayın

ETİKETLER

Bir cevap yazın