Sahte WhatsApp Sohbetleri Nasıl Oluşturulur: 3 Yol iOs ve Android

Arkadaşınız için, sohbetin her iki bölümünü de kontrol edebileceğiniz ve her şeyi istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz sahte bir WhatsApp sohbeti oluşturmanın nasıl olacağını hayal edin. Kulağa hoş geliyor! Sağ? Bu eğitim, bunu nasıl yapacağınız konusunda size rehberlik edecektir.

 


Bazılarınız, birinin ne zaman sahte bir WhatsApp sohbeti oluşturması gerektiğini sorabilir. Bunu eğlence amaçlı yapmaktan başka hiçbir neden yok. Örneğin, arkadaşlarınıza şaka yapabilir veya sahte bir sohbet oluşturabilirsiniz. ünlüler ile konuşma ve meme yapmak için de kullanılabilir.

Sahte WhatsApp sohbeti oluştururken, bir profil resmi ayarlayabilir, her iki taraftan mesaj gönderebilir ve son görülme, mesaj durumu, zaman damgası gibi diğer şeyleri özelleştirebilirsiniz. Her iki Android’de de sahte WhatsApp sohbetleri oluşturabileceğiniz çeşitli yöntemler vardır. ve iPhone / iOS. İlk yöntemle başlayalım!

Android’de Fake Chat Maker uygulamasını kullanın

Google Play Store’da bulduğumuz pek çok uygulamadan şunları öneririz: Sahte Sohbet Oluşturucu en gelişmiş sahte WhatsApp sohbet yaratıcısı olduğu için. Neredeyse gerçek WhatsApp’a benziyor. Bu uygulamanın özellikleri ve dezavantajları hakkında tartışalım –

Bu uygulamanın özellikleri

 • Telefonunuzdaki kişileri içe aktarabilir veya manuel olarak yeni kullanıcılar oluşturabilirsiniz.
 • Profilinizi düzenleyebilirsiniz. WhatsApp kişileri profil resimlerini, hakkında (biyografi), telefon numarasını, son görülen metni ve daha fazlasını değiştirerek dilediğiniz gibi.
 • Her iki taraftan mesaj gönderebilir, durumlarını ve teslim sürelerini kolayca değiştirebilirsiniz.
 • Uygulama hepsini destekliyor WhatsApp medya dosyaları fotoğraflar, videolar ve sesli mesajlar dahil.
 • Ayrıca destekler : WhatsApp emojileri.
 • Sohbetlerin arka plan duvar kağıdını değiştirilebilirsiniz.
 • Karanlık mod teması.
 • Bunları Yapabilirsin sahte WhatsApp aramaları oluşturun.
 • Bunları Yapabilirsin sahte WhatsApp durumu oluştur.
 • Bunları Yapabilirsin sahte WhatsApp grup sohbetleri oluştur 
 

 

Bu uygulamanın dezavantajları

Uygulamanın kötüye kullanılmasını önlemek için geliştirici, sohbet ekranına bir filigran ekledi. Ancak, ekran görüntüsünü düzenleyerek ve filigranın üzerine aynı arka plan rengiyle çizim yaparak kolayca kaldırabilirsiniz. 

İPhone’da WhatsApp için ChatsFake’i kullanın

İPhone kullanıcıları için, ChatsFake adında bir uygulama var WhatsApp için ChatsFake. Bu uygulama, WhatsApp’ın iPhone kullanıcı arayüzü ile sahte WhatsApp sohbetleri oluşturmanıza olanak tanır. Özel bir profil oluşturmaktan, sohbet durumunu değiştirmeye (çevrimiçi, yazma veya son görülme) ve konuşmanın her iki bölümünü de kontrol etmeye kadar neredeyse her şeyi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Sohbete metin, resim ve ses ekleyebilirsiniz. Bunun dışında WhatsApp emojilerini de kullanabilirsiniz. ChatsFake for WhatsApp, genel olarak sahte WhatsApp sohbetleri oluşturmak için çok iyi bir uygulamadır. Gerçek WhatsApp sohbetlerinden hiçbir fark görmeyeceksiniz. Dahası, uygulama Facebook Messenger’ı da destekliyor.

WhatsApp’ta manuel olarak sahte sohbet oluşturun

Herhangi bir üçüncü taraf uygulamasını kullanmadan manuel olarak da sahte WhatsApp görüşmeleri oluşturabilirsiniz. Bu yöntem için aktif bir WhatsApp hesabı olan başka bir telefona ihtiyacınız var. Arkadaşınızın, kardeşinizin veya ebeveyninizin telefonunu alabilirsiniz. Bu adım adım kılavuzu izleyin –

 • Kişi adını değiştir – Yapmanız gereken ilk şey, telefonunuzdaki kişinin adını değiştirmektir. Burada kişi, telefonunuza kaydettiğiniz (telefonunu aldığınız) başka bir kişinin telefon numarasını ifade eder. Adını, sahte sohbeti oluşturmak istediğiniz kişiye değiştirmelisiniz. Bu, Kişiler uygulamasından kolayca yapılabilir, böylece size nasıl yapılacağını söylememize gerek kalmaz.
 • Profil resmini değiştir – Sonra, sahte sohbeti oluşturduğunuz kişinin profil resmini indirmelisiniz. Bunun için nasıl yapılacağına dair kılavuzumuzu okuyun WhatsApp profil resmini indir. Bundan sonra, o profil resmini çektiğiniz telefonun WhatsApp’ında ayarlayın. Bu, o kişinin başka biriymiş gibi görünmesini sağlayacaktır.
 • Sahte WhatsApp sohbeti oluşturun – Her şeyi ayarladıktan sonra, sahte görüşme yapmaya hazırsınız. Her iki telefon da elinizde olduğundan, aralarında sahte sohbet görüşmenizin görünmesini istediğiniz şekilde mesajlar gönderin ve sonunda telefonunuza kaydetmek için sohbetin ekran görüntüsünü alın.

Bu yöntemle sahte de oluşturabilirsiniz. WhatsApp durumu, sesli arama ve görüntülü arama. Görevinizi tamamladıktan sonra, kişi adı ve profil resmindeki değişiklikleri geri almayı unutmayın. Bu yöntem şüphesiz gerçek görünen sahte WhatsApp sohbetleri oluşturmanın en iyi yoludur, ancak her şeyi manuel olarak yapmanız gerektiğinden çok daha sıkıcıdır. Bu yöntemin bir diğer dezavantajı, mesajların zaman damgasını ve tarihini değiştirememenizdir.

Sahte WhatsApp sohbetleri oluşturmak için çevrimiçi bir araç kullanın

Sahte WhatsApp sohbetleri oluşturmanın son yöntemi, çevrimiçi bir araç kullanmaktır. Tüm yöntemlerden, herhangi bir üçüncü taraf uygulamasını indirmeniz gerekmediği için bu en kolay olanıdır. Üstelik iki telefon gerektirmez. İnternette birkaç sahte WhatsApp sohbet oluşturma aracı bulunmaktadır. Bunu şahsen bir web sitesinden beğendik. İşte bu aracın bazı özellikleri –

 • İşletim sistemini manuel olarak seçebilirsiniz (Android ve iPhone).
 • WhatsApp Web sürümünü de destekler.
 • Profil resmini yükleyebilirsiniz.
 • Durum ve mesajların yanı sıra, telefon süresini ve pil yüzdesini de değiştirebilirsiniz.
 • Sahte görüşmenizin canlı önizlemesini görebilirsiniz.
 • Görüntü tam HD kalitesinde indirilir.
Sahte WhatsApp sohbet oluşturucu - iPhone ve Android
Sahte WhatsApp Site Adresi: https://fakedetail.com/fake-whatsapp-chat-generator

Yani bunlar, hem iPhone hem de Android cihazda sahte WhatsApp görüşmeleri oluşturmak için kullanabileceğiniz bazı yöntemlerdir. Kişisel tercihinize göre bunlardan herhangi birini kullanabilirsiniz. Tüm yöntemler ücretsizdir. Bize bu kılavuzla ilgili görüşlerinizi iletmek için, yorumlarınızı aşağıya bırakın.

Feragatname: Bu kılavuz sadece eğlence amaçlıdır. Örneğin, arkadaşlarınıza şaka yapmak için kullanabilirsiniz. Okurlarımızı, başkalarını yanıltmak için birinin sahte WhatsApp sohbetini oluşturmaya teşvik etmiyoruz. Lütfen bu bilgileri hiçbir şekilde kötüye kullanmayın. Bunu yaparsanız, olumsuz sonuçlardan yalnızca siz sorumlu olacaksınız. İyi şanslar!

 

Yazar: admin