Shadow Knight: Deathly Adventure RPG v1.1.311 (Mod Apk) Hileli Full İndir

Gölge Şövalye: Ölümcül Macera RPG

Shadow Knight: Deathly Adventure RPG v1.1.311 (Mod Apk) Harmonia’nın güzel ve parlak dünyası, İnsan, Ölümsüz, Ork, Ruh, Cüce, Canavar adam, Elf vb. Dahil olmak üzere Ölümlü ırkların yaşadığı bir ülkeydi. Ama sonra bir gün, derin arzular ortaya çıktığında, her şeyi içine çeken bir trajedi patladı. bir Suçlu İyilik yüzünden boş bir karanlık, ironi.

Harmonia dünyasını gölge savaşlarından kurtarmak için, bir Gölge Şövalye olarak, destansı canavarlarla savaşın, Karanlığın ölümsüzlerini yenmek için kötü düşmanlarla savaşın ve ışığı Harmonia’ya geri getirin. O kadar güçlü Gölge Şövalye olacak mısın?

Hemen indirin ve savaşa katılın!

OYUN ÖZELLİKLERİ:

▶ Aşırı Oyun Hissi
Karanlık fantastik dünya ortamında hack and slash oyunuyla aksiyon RPG oyunu hissini yaşayın. Koşarak, tırmanarak, zıplayarak birçok karmaşık arazi türünü keşfedin, keşfetmeniz gereken büyüleyici gizemli noktalar var!

▶ Macera Fantezi Hikayesi
Sonsuz karanlık fantezi gölge savaşlarına dalacaksınız. Macera kasabaları, ormanlar, zindanlar… Canavarlar, zombiler, iskeletler, orklar ve ölümsüz yaratıklarla dolu bir fantezi dünyasına girerken. Dünyanın kaderini değiştirmek için nihai düşmanları, güçlü patronları yenin!

▶ Tarzınızı Artırın
Yüzlerce eşya arasından en iyi silahı, ekipmanı ve runeyi toplayın, ardından Gölge Şövalyenizi diğer şövalyelerden sıyrılacak şekilde tamamen özelleştirin. Maceraya katılın ve en çılgın savaşlar yaratın çünkü Şövalyeniz, Tarzınız!

▶ Görevleri Tamamlayın Ödüller Kazanın
Tamamlanması gereken birçok görev, mümkün olduğunca çok ödül kazanmak için hepsini yapın. Ve her zaman yapılacak 100’den fazla başarı olduğunu unutmayın. Mücevher, enerji, anahtar getiren görevleri tamamlayın… ve ödüller kazanın!

▶ Yükseltmede Kolay
Siz uzaktayken, şövalyeleriniz hala eğitiliyor ve yükseltmek için kaynaklar topluyor. Geri döndüğünüzde, daha güçlü olacaklar, yeni seviyeler kazanacaklar, yeni beceriler öğrenecekler. Güçlü bir ekip geliştirin ve eğitin ve savaşa hazır olun!

GÖLGE ACE!

* Daha fazla bilgi için bizi sosyal medyada takip edin ve destek alın:
Facebook: https://www.facebook.com/shadow.knight.rpg
Eposta: [email protected]

* Farkına varmak:
Shadow Knight çevrimiçi bir oyundur ve sabit bir internet bağlantısı gerektirir.
Gölge Şövalye: Ölümcül Macera RPG
Gölge Şövalye: Ölümcül Macera RPG

MOD:
1. Ölümsüzlük
2. Beceri Yok CD’si
– köklendirilmesi gerekiyor

İNDİR: 

İndirmek İçin Tıklayın

Yazar: admin