Shadowgun Legends Apk Mod Hileli Full İndir

v 1.0.5

No image Apk İndir
0/5 No hay votos
Geliştirici
--
Versiyon
v 1.0.5

Reportar esta app

Açıklama

Shadowgun, Madfinger Games tarafından yayınlanan hem PC hem de mobil cihazlarda en popüler FPS oyunlarından biridir. Geçen yıllara rağmen güçlü bir çekiciliği olan en uzun soluklu aksiyon oyunlarından biriydi. Yaklaşık üç ila dört yıl önce, ilk Shadowgun sürümü doğduğunda, bu oyun profesyonel ve topluluk oyuncularının birçok iyi değerlendirmesini kazandı.

O zamanlar Shadowgun’un grafikleri, süper çekici oyun ve çok oyunculu modun yanında her zaman kalabalık oyuncuların katıldığı hatırlıyorum. Görünüşe göre Madfinger Games kazanan tarafta uyudu, yamaları, oynanışı ve grafik iyileştirmelerini güncellemek için yavaş davrandı, bu da Shadowgun’un o sırada yeni oyun başlıklarına aşağılık olmasına yol açtı. Grafik teknolojisi daha iyi hale geliyor ve geliştiriciler gittikçe daha yaratıcı hale geliyor.

Uzun bir sessizlik döneminden sonra, Madfinger Games muhtemelen Shadowgun’un kaderine resmi cevabını verdi. Bu çekici FPS serisi, resmi olarak iOS ve Android platformlarına geri dönecek ve en son sürümü Shadowgun Efsaneleri (MOD Düşmanları Dondur). Şu anda Hollanda’da test edilen oyuncular, şimdi deneyimlemek için oyunları indirebilirler.

Arsa derinliğe sahip

Uzay savaşına katılın

Shadowgun Legends, ana içeriği uzaylı yaratıklarla savaşçılar arasındaki savaşla hala bir bilim kurgu hikayesidir. Oyun, savaşçılar ve en tehlikeli uzaylı yaratıkların üssü arasındaki bir savaşla başlar. Oyunun kontrollerine yönlendirilecek ve aşina olacaksınız. Giriş ekranının sonunda size özel ten rengine, saçına, insan stiline sahip bir karakter verilecek ve gerçek uzay savaşçılarının yolculuğuna başlayacaksınız.

Uzayda bir şehrin ortasında, bir sözleşme imzalamak ve bir Shadowgun olmaya başlamak için Slade’i bulacaksınız. Bu noktada, uzay araştırması arayışına başlamanız ve uzaylı yaratıkları yok etmeniz gerekecek. Boş olduğunuzda şehre dönebilir ve diğer oyuncularla sohbet ederek burada dolaşabilirsiniz.

Mükemmel bir FPS

Shadowgun Efsaneleri rol yapma ile birleştirilmiş gerçek bir FPS nişancı oyunudur. Serideki oyunların özünden yararlanan Madfinger Games, Shadowgun Legends’a oyun sistemi, grafikler ve son derece ilgi çekici yeni bir hikayede yapılan iyileştirmelerin yanı sıra en şaşırtıcı özelliklerden bazılarını getirdi. Oyundaki özellikler, siz atanan görevleri yerine getirirken kademeli olarak ortaya çıkacak, genellikle herhangi bir oyun oyuncusuna güçlü bir çekicilik getirecektir.

Shadowgun Legends’da bir FPS oyununun özellikleri neredeyse hiç suçlanamaz. Oyun kontrolleri, aynı oyun türünden çok da farklı olmayan her oyunda kolay kullanım için optimize edilmiştir.

Bir rol yapma oyunu açısından, Shadowgun Legends, karakterinizin gücünü yükseltmek için kullanabileceğiniz çeşitli silah sistemi üzerine inşa edilmiştir. Şu anda, oyun cesur tasarım bilim kurgu ile yüzlerce farklı silah ve zırha sahip. Görevler ve alışveriş yoluyla öğeleri, malzemeleri ve ekipmanları toplayın ve savaş gücünüzü artırmak için bunları yükseltin.

Çoklu oyun modları

Oyunun temel oyun modu, atanmış görevler altında sürekli savaşlara katılacağınız hikaye modudur. Ek olarak, en çok beklenen modlar, diğer oyuncularla olan beceriye karşı PvP yeteneği ve çekici ödüllere sahip patron modudur. Her oyun modunun kendine özgü bir deneyimi vardır.

Çarpıcı maçlar

Grafikler hak ediyor

Güzel grafikler her yerde olabilir!

Shadowgun Legends’ın en iyi grafiklere sahip en iyi mobil oyunlardan biri olduğunu söylemek abartı olmaz ki şu anki bir numaralı oyun Modern Combat Versus’tan daha kötü olmadığı söylenebilir. En son Unreal Engine 4 platformunda tasarlanan Shadowgun Legends, hala bir bilim kurgu tarzı ama yeni bir seviyede. Oyundaki küçük detaylar o kadar gerçek ki insan kafasını karıştırıyor gerçek bir PC oyunu.

Oyunda karakterin hareketi oldukça düzgün ve gerçekten. Yanında son derece patlayıcı ateş etkisi var.

Sadece güzel değil, Shadowgun Legends grafikleri, orta sınıf telefonlarda bile en akıcılığı sağlamak için optimize edilmiştir. Tecrübe ettiğim gibi, Shadowgun Legends çok akıcı ve gecikme yok, sadece Shadowgun Legends’ı uzun süre oynadığımda biraz sıcak.

Genel Bakış

1 GB’a kadar kurulum alanı ile, Shadowgun Efsaneleri kesinlikle görmezden gelemeyeceğiniz bir grafik süper kahramanı. Heyecan verici oyun, heyecan verici rol yapma özellikleri ve çok oyunculu modlarla Shadowgun Legends, yakın gelecekte sıcak bir oyun haline gelecektir.

Sonuçta Shadowgun Legends ücretsiz olarak yayınlandı ve bunun için Madfinger Games’e teşekkür edeceğim. Hem Android hem de iOS için oyun desteği, oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Bunu not et: MOD APK sürümü için, bu oyunu oynayabilmek için hem APK dosyasını hem de OBB dosyasını indirmeniz (OBB’yi Android / Obb / ‘ye kopyalamanız ve açmanız gerekecek).

İndirmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın