Simple Sandbox v 1.5.3 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

Simple Sandbox, oyun çok oyunculu modu olduğu için arkadaşlarınızla istediğiniz her şeyi inşa edebileceğiniz herhangi bir oyun nesnesiyle inşa etmek için iyi bir fiziğe sahip birinci şahıs sanal bir yapı oyunudur! ayrıca oyun silah ve araçların çeşitlerinide sunuyor. oyun geliştirmenin erken bir aşamasındadır, bu nedenle planlandığı pek çok şey henüz uygulanmamıştır, ancak planlanan güncellemelerde yürütülecektir. yeni özellikler eklenicektir.

oyun minecraft gibi android de yapı kurma inşa etme oyunu sizin hayalgücünüze kalmış bir şey ister bir araç yaparsınız ister bir köprü yada savaş alanı kurup arkadaşlarınızla birlikte savaşabilirsiniz.oyunda uzay üssü gibi mekanlar yapabilir. veya normal bir dünyada yapı kurup orda yarış yapabilirsiniz. araba yarışlarında arabanın kac km hızla gittiği de yazar böyle gelişmiş bir özelliklerede sahiptir.

minecraft ın daha farklı alternatifini arayanlar için çok iyi bir oyundur. sandbox oyun olduğu için oyun sizi serbest bırakıyor hiçbir göreve sabit kalmaksızın istediğiniz herşeyi bu oyunda yapabilirsiniz. yapılar,araçlar,yollar,yarış arabalar gibi 

oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin