SimplePlanes v 1.9.101 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

SimplePlanes Bu oyunda biz sadece kendi uçaklarınızı inşa edip onların parçalarını değiştirmek istediğiniz gibi aynı zamanda kendi ellerinizle uçağınızı kontrol edip çalıştırabilirsiniz. eğer yanlış bir parça takmışsanız uçağınız düşecektir. o zamanda en iyi uçağı en kusursuz tasarımı yapmayı denemeniz gerekir. Deneyin, deney, testler yapın bakın uçak uçuyormu çünkü testlerde uçaklar yanlış bir parçadan dolayı uçamayabilir.kendi hayalinizde uçağı yapın hemen bu oyunu android cihazınıza indirip oynamaya başlayın! değişik tasarımlarla kendi potansiyelinizi keşfedin!

UÇAK TASARIMCISI OL!
Herhangi bir uçağı oluşturmak için oyun içinde gerekli araçlar vardır. Kanatların şeklini değiştirmek ve hemen hemen her şeyi inşa etmek için esnek kanat aracını kullanın.

Yeni nesil savaşçılar üretin, WW2 warbirds, sivil uçak ve arasındaki her şey, bazı insanlar  ejderha, trenler ve uzay istasyonları üretti!

GERÇEKÇİ KAZA!
Oyundaki gerçekçi fiziklerle ve parçalanma efektleriyle oyundaki uçurduğunuz bütün uçaklarınzın kanatları veya herhangi parçaları kopacaktır.herhangi bir kanat olmadanda uçabilirim diyorsanız tam size göre bir oyun! oyunda yüksek limitlerde uçarsanız uçakdaki parçalar yüksek basınca dayanayıp patlayabilir dikkatlı olun!

Not:bu oyun 1 GHZ İşlemci ve 512 Mb ram veya daha üstü cihazlarda çalışır.

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin