Sniper Arena: PvP Army Shooter v 1.2.5 Hileli APK FULL İndir

Screenshot ImageScreenshot Image

Sniper Arena: PvP Army Shooter, Keskin nişancı! Arenaya girin ve bu heyecan verici ‘keskin nişancı vs keskin nişancı’ canlı savaş oyununda #1 keskin nişancı olun! Dünya çapında 500K’DAN fazla keskin NİŞANCIYA karşı yarışın, skor tablosuna tırmanın ve bu önde gelen mobil deneyimde her savaşın tadını çıkarın! Sağ mobil ekranda elinizde, savaş sıcağında saf adrenalin ve gerçekçi savaş duyguları hissedin. Aksiyona atlamak ve hemen savaşa katılmak oynamak için indirin ücretsiz!

Nefes kesen 3D grafiklerin tadını çıkarın: dünyanın en iyi keskin nişancı tüfekleri, her küçük ayrıntıda süper gerçekçi ve otantik ve oyun mantığı ve denge açısından güzel tasarlanmış otantik keskin nişancı atış pozisyonları ile 4 muhteşem savaş yeri.

Oyundaki kontroller basittir. tek yapmanız gereken gördüğünüz düşmana ZOOM Ve ATEŞ! yaparak etkisiz hale getimek, 3 oyun modunda yarışın: Deathmatch, Team Deathmatch ve Domination harita üzerinde en fazla 8 gerçek rakiple, kim en çok düşmanı vurursa turu kazanır.

Günlük görevleri çeşitli ve ayrıntılı bir sıralama sistemi ile, Phantom rütbesine acemi tüm yolları yapın, keskin nişancı kariyeri geliştirin. Modern profesyonel ekipmanların kilidini açın ve yükseltin: keskin nişancı tüfekleri, mühimmat, kamuflaj ve özel ekipman.

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin