SPHAZE 1.0.1 Apk Mod Hileli Full İndir

 

SPHAZE, android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bir SUBPIXELS tarafından yapılan bir Puzzle android oyunudur!

SPHAZE’de, imkansız labirentleri manipüle edecek ve gizemli robotları şaşırtıcı derecede güzel dünyalara yönlendireceksiniz.

SPHAZE, fantezi ve bilimkurgu dünyaları aracılığıyla rahatlatıcı bir keşiftir. Gizemli robotlara farklı alanlarda rehberlik edin, çarşı bulmacalarını çözün, refleksinize meydan okuyun ve enerjik RoBeep’e yardım edin.

Monument Valley güzel tasarımı ile Cut the Rope arcade bulmaca mükemmel bir karışımı!

GÜZEL

Minimalist 3D tasarımdan esinlenen fantezi ve bilimkurgu fikirleriyle karıştırılmış gerçek yaşam ortamları. Her alan keşfetmek için benzersiz, el yapımı bir dünya.

KULLANIMI KOLAY

Her bulmacayı çözmek için bükün ve sürükleyin. Herkesin alması, tadını çıkarması ve tamamlaması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Ve hala sorunlarınız varsa, oyun size yardımcı olacak bir yol sunacaktır!

SES

Başlangıçta Celfie tarafından farklı dünyalarda size rehberlik etmek için hazırlanmıştır. En iyi kulaklıklarla deneyimli.

===

DynamicTrio tarafından oluşturulan oyun – Dying Light 2, The Witcher 3: Wild Hunt ve Cyberpunk 2077’nin yaratıcıları. SUBPIXELS tarafından yayınlandı – Puzzle Craft 2’nin yaratıcısı, Stars and Real Boxing ile dolu. Tüm maceranın başladığı Łódź Teknik Üniversitesi’nde buluştu!

===

Lütfen SPHAZE oyununun Android sürümünün hala geliştirilmekte olduğunu unutmayın, bu yüzden BETA modunda yayınlıyoruz. Herhangi bir teknik sorun olması halinde, lütfen Destek Ekibimizle iletişime geçin.

SPHAZE Apk + OBB Verileri

SPHAZE Apk 

SPHAZE Apk + OBB Verileri

SPHAZE Apk

Özellikler:

SPHAZE herkes için mevcut olan mağazaya geliyor! Şimdi kontrol edin ve ŞİMDİ premium kaliteli oyunun tadını çıkarın!

 

Yazar: admin