State of Survival v 1.7.43 Hileli APK FULL İndir

Ekran Görüntüsü ResmiEkran Görüntüsü Resmi

State of Survival, Salgından bu yana altı ay geçti. Altı aylık terör, tecrit ve yorucu sıkıntı. Çoğu insan başaramadı. Ama sen yaptın hayatta kaldın ve maceraya atıldın.

Enfeksiyon ülke çapında medeniyeti yok etti. Hayatta kalan herhangi bir askeri ya da hükümet yok artık. Arazi şu anda enfekte olanlara ait. Hayatta kalanların yanı sıra çeteler ortaya çıktı.

Arkadaş edin veya diğer kurtulanlarla savaşın. Hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yap. Bu hiç de kolay olmayacak. Enfekteler her yerde. Kaynaklar azdır.

Dışarısı yeni bir dünya. Tehlikeli, evet, ama fırsat dolu. Muazzam güç, onu kavramak için yeterince cesur olanları bekliyor. Ama arkanı kollamayı unutma.

 • Yeniden medeniyeti inşa et
  Hayatta kalanlarınız için güvenli bir sığınak ve kıyamet sonrası imparatorluğunuz için bir temel oluşturmak için Yerleşiminizi oluşturun.
 • İnsanları Kurtar!
  Sayılarınızı şişmeye ve gücünü artırmak için kurtulanları bulun. Özel yetenekleri olanları bulun, onlar veba savaşının kahramanları olacak!
 • Araştırma yapın
  Zombi hastalığı hızla mutasyona uğruyor. Bunu anlamak için ne olursa olsun öğrenin. Enfeksiyonu kontrol edebilen her kimse durumu kontrol eder!
 • Sosyalleşin
  Enfekte olan vahşi doğanın dehşetinden kurtulmak için müttefikler edinin ve stratejik ortaklıklar kurun. Sizden yararlanmaya çalışan herkesi ezmek için güçlerinizi birleştirin.
 • Kural kitabını sökün
  İnsanlık 2.0. İnsanoğlunun ilerlemesini istediğiniz kuralları yeniden yazın.

Oyunun içinde hileside vardır. iyi oyunlar!

Yazar: admin